Strona główna / Lokalne / [TYLKO U NAS DUŻO ZDJĘĆ] Znamy zwycięzców nagrody prezydenta Tryton 2017

[TYLKO U NAS DUŻO ZDJĘĆ] Znamy zwycięzców nagrody prezydenta Tryton 2017

Już wiemy kto w tym roku otrzymał nagrodę prezydenta miasta Tryton 2017. Podczas uroczystej gali zorganizowanej po raz pierwszy w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu wręczono coroczne nagrody.

W dwóch kategoriach kapituła wybrała po trzech nominowanych. Tylko w kategorii „Obiekt roku” jednogłośnie wytypowano hotel Radisson Blu Resort oddany do użytkowania latem 2017 roku.

Statuetka Trytona w kategorii „Gospodarka i Przedsiębiorczość” trafiła do spółki AKS Poland, która od 1 września 2017 r. otworzyła trzyletnią niepubliczną bezpłatną szkołę ponadpodstawowa przy ul. Białoruskiej 2.

W kategorii „Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport” kapituła wybrała Miejską Bibliotekę Publiczną im. S. Flukowskiego. Biblioteka Miejska w ubiegłym roku obchodziła okrągły jubileusz 70-lecia działalności.

Statuetkę Super Trytona otrzymała 8. Flotylla Obrony Wybrzeża oraz Miejski Dom Kultury reprezentowany przez Ryszarda Kowalskiego.

Zobacz również

101. parkrun dla Horsta

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście się każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były …

3 komentarze

  1. Niestety oprawa muzyczna bardziej przypominająca imprezę w remizie. Mimo wysiłków młodych ludzi zespół slaby. Rozumiem, że należy promować miejscowe „talenty”, jednak na imprezie takiej rangi należałoby postawić na profesjonalizm. Zespołowi należy zdecydowanie dać jeszcze kilka lat nie tylko na poprawę umiejętności wokalnych. Zabawa przy „jesteś szalona” itp zniesmaczyła wielu gości. Osoba odpowiedzialna za oprawę muzyczną, zdecydowanie się nie spisała. ciekawe czy w ogóle akceptowała listę utworów czy poszła na żywioł. stawiam na to drugie.

  2. nie_polityczny

    Mamo…. Co….. Chwala nas… Kto…. My ich…. Oni nas…..

  3. Czemu tak mało kobiet?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.