Strona główna / Lokalne / Rekordowa kwota zbiórki  17.150 zł dla Emilki podczas porywającego koncertu w Logosie

Rekordowa kwota zbiórki  17.150 zł dla Emilki podczas porywającego koncertu w Logosie

9 lutego  na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Liceum Fundacji „Logos” odbył się XI Charytatywny Koncert Noworoczny. Tradycją koncertów jest organizowanie zbiórki pieniędzy na rehabilitację  i pokrycie kosztów leczenia dla potrzebujących chorych dzieci. W tym roku bohaterką koncertu była dwuletnia Emilka Czupryńska. Jak co roku pieczę nad całym koncertem sprawowały Joanna Gładzik – Gogol i Elżbieta Jankiewicz,

Muzyczną oprawę koncertu stanowiły przeboje z musicalu „Mamma Mia”, na który składały się przeboje zespołu ABBA, w brawurowym wykonaniu dziecięcego zespołu muzycznego szkół Fundacji „Logos”, prowadzonego przez panią Beatę Tysowską. Nie zabrakło też niespodzianek. Był nim niewątpliwie występ grona pedagogicznego, który w rytm znanego hitu „Dancing queen” porwał do wspólnej zabawy wszystkich przybyłych gości.

Podczas koncertu licytowano ofiarowane przez przyjaciół szkoły na ten cel przedmioty. Najcenniejszą okazała się koszulka znanego siatkarza Mariusza Wlazłego ze Skry Bełchatów, którą wylicytowano za 1500zł! Jak co roku cała społeczność szkoły okazała się niezwykle hojna. Licznie przybyła publiczność wylicytowała przedmioty za łączną sumę 17. 150 zł!, co stanowi rekord dotychczasowych koncertów. Nie udałoby się to bez udziału dzieci, nauczycieli,  rodziców i przyjaciół szkoły, którym należą się wielkie podziękowania za bezcenne wsparcie  akcji zorganizowanej przez „Logos”.

Do zobaczenia za rok!

KP

Zobacz również

Wizyta francuskiej fregaty FS „Latouche-Treville” w Świnoujściu

Francuska fregata FS „Latouche-Treville” zawinęła we wtorek, 17 maja, do Portu Wojennego w Świnoujściu. Jest …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.