piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Biegamy, biegamy, biegamy!

Biegamy, biegamy, biegamy!

O tym, że bieganie zbliża ludzi przekonujemy się co tydzień. W sobotę 81 uczestników i uczestniczek, nie licząc psów (a może jednak licząc – 5) wyruszyło w parkowe ostępy, przynajmniej w tej leśnej części parku, ach jakże miły to dla oka widok… i pokonało 5 km.

Trzej panowie dla których trasa była najbardziej przyjazna to Leszek Wierzbicki, Mikołaj Antkowiak i Piotr Suski a trzy panie, które pokonały ją rączym kłusem to: Karolina Romańska, Anna Grażyna Górska oraz Monika Murawska z naszym psim biegowym nestorem Loydem. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków aż 9 osób wspięło się na wyżyny biegowych możliwości i ustanowiło swoje rekordy. Kilka osób dołączyło do parkrunowej społeczności po raz pierwszy ale część z nich niestety nie miała ze sobą kodu więc wyniki nie są znane. Gościliśmy dużą grupę biegaczy ze Środy Wielkopolskiej, którzy przyjechali do nas specjalnie na parkrun oraz naszych biegowych przyjaciół z Laufmützen – Usedom.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a po szczegółowe wyniki proponujemy zajrzeć na stronę: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Składamy podziękowania 14 wolontariuszom : Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Anna Grażyna GÓRSKA, Elżbieta JABŁOŃSKA, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Rafał TAN, Agata WARWAS, Julia WENTA, Piotr ZGRAJA – wspaniale, że byliście i że dzięki Wam parkrun był tak radosny!

Dziękujemy także naszym stałym, lokalnym partnerom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”. A już za tydzień 85. parkrun na który Was zapraszamy! Do zobaczenia w sobotę !!!

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.