piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Ten dzień będzie tylko dla kobiet. CAZ zaprasza
Foto: Robert Ignaciuk

Ten dzień będzie tylko dla kobiet. CAZ zaprasza

Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu informuje, że w dniu 8 marca 2018 roku od godz. 10.00 odbędzie się Akademia Strefy Kobiet.

Jest to spotkanie organizowane w ramach zakończenia pierwszego etapu programu specjalnego „Strefa Kobiet” realizowanego w 2018 roku przez Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu. Celem programu jest zwiększenie motywacji   do poszukiwania pracy oraz znalezienie zatrudnienia dla 10 bezrobotnych kobiet mieszkających na terenie Miasta Świnoujście.

W imieniu organizatora, serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego 14. W ramach udziału zapraszamy  na wykłady motywująco aktywizujące podczas których będzie można znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak żyć, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia zawodowego, prywatnego i emocjonalnego? Podczas spotkania zostaną zaprezentowane również formy pomocy dla pracodawców dostępne  w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu.

10.15–12.00  Działaj i współpracuj – MOC jest Kobietą.

Paulina Mechło – psycholog, autorka książek, laureatka nagrody Teofrasta

Aneta Rostkowska – Gerlach –  coach, mentor, konsultantka biznesu

Jak zacząć działać? Jak osiągnąć swoje cele? Jak zaplanować, aby się udało?  Jak realizować własne marzenia i brać odpowiedzialność za własne życie?

12.15–12.45 Pokaz makijażu dziennego i wieczorowego. Firma AVON

13.00-14.00 „Możesz zmienić swoje życie i być kim chcesz. Wybierz chcę a nie muszę i bądź przyjazny dla swoich decyzji”

Katarzyna Grochola   – najlepsza i najpopularniejsza współczesna pisarka, która zmieniła oblicze  literatury  obyczajowej w Polsce.  Otworzyła niejedne drzwi, uchyliła okna, pokazała drogę,  jak żyć, jak pisać, jak kochać… Nieustannie inspiruje i zaskakuje.

Zobacz również

Od dziś zmiany organizacji ruchu związane z budową ronda

Wykonawca budowy drogi ekspresowej S3 zawiadomił, że od dnia 6 października wprowadzi czasowe zmiany organizacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.