Strona główna / Lokalne / Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki
Zastępca prezydenta Paweł Sujka zastanawia się nad zmianą zasad wydawania kart zniżkowych. Mieszkańcy będą je dostawać dopiero przy pierwszym wejściu do aquaparku. Foto: Wojciech Basałygo

Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki

Od dziś, 26 lutego 2018 r. mieszkańcy miasta mogą odebrać karty upoważniające do zniżek na korzystanie z atrakcji Aquaparku w hotelu Radisson Blu.

Karty będą wydawane osobom, które przyjdą na basen, a nie jak dotąd, każdemu, kto się po nią zgłosi. Ma to ukrócić pobieranie kart przez osoby, które nie korzystają z Aquaparku.

Na mieszkańców czeka 2,5 tys. kart. Wcześniej wydano już również 2,5 tys. Niestety, jak okazało się, karty pobrały także osoby, które nie mają zamiaru chodzić na baseny.  A dla tych, które korzystają lub chciałyby korzystać z Aquaparku – zabrakło.

Dlatego zmieniono zasady ich wydawania.  Aktualnie obowiązuje zasada, że w chwili przyjścia do Aquaparku należy w recepcji złożyć wypełniony formularz (dostępny na oficjalnej stronie miasta pod adresem http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/12386 oraz na stronie internetowej Aquaparku http://balticpark-aquapark.pl/ ). Po wyjściu z basenu można będzie pobrać kartę i zapłacić za korzystanie z basenów już ze zniżką.

– Mamy nadzieję, że tych kolejnych 2,5 tysiąca kart, a licząc z wcześniejszymi to w sumie 5 tysięcy, wystarczy dla wszystkich, którzy naprawdę będą z nich korzystać – mówi rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus. – W razie potrzeby jesteśmy jednak przygotowani na zamówienie kolejnej partii.

Dzięki przychylności władz firmy Zdrojowa Invest (właściciela Aguaparku) niepełnosprawni mieszkańcy Świnoujścia raz w tygodniu będą mogli przez 2 godziny bezpłatnie korzystać z basenów. Z darmowych basenów będą mogły korzystać również dzieci ze świnoujskiego domu dziecka.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.