Strona główna / Lokalne / Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki
Zastępca prezydenta Paweł Sujka zastanawia się nad zmianą zasad wydawania kart zniżkowych. Mieszkańcy będą je dostawać dopiero przy pierwszym wejściu do aquaparku. Foto: Wojciech Basałygo

Aquapark. Przyjedziesz na basen – dostaniesz kartę na duże zniżki

Od dziś, 26 lutego 2018 r. mieszkańcy miasta mogą odebrać karty upoważniające do zniżek na korzystanie z atrakcji Aquaparku w hotelu Radisson Blu.

Karty będą wydawane osobom, które przyjdą na basen, a nie jak dotąd, każdemu, kto się po nią zgłosi. Ma to ukrócić pobieranie kart przez osoby, które nie korzystają z Aquaparku.

Na mieszkańców czeka 2,5 tys. kart. Wcześniej wydano już również 2,5 tys. Niestety, jak okazało się, karty pobrały także osoby, które nie mają zamiaru chodzić na baseny.  A dla tych, które korzystają lub chciałyby korzystać z Aquaparku – zabrakło.

Dlatego zmieniono zasady ich wydawania.  Aktualnie obowiązuje zasada, że w chwili przyjścia do Aquaparku należy w recepcji złożyć wypełniony formularz (dostępny na oficjalnej stronie miasta pod adresem http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/12386 oraz na stronie internetowej Aquaparku http://balticpark-aquapark.pl/ ). Po wyjściu z basenu można będzie pobrać kartę i zapłacić za korzystanie z basenów już ze zniżką.

– Mamy nadzieję, że tych kolejnych 2,5 tysiąca kart, a licząc z wcześniejszymi to w sumie 5 tysięcy, wystarczy dla wszystkich, którzy naprawdę będą z nich korzystać – mówi rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus. – W razie potrzeby jesteśmy jednak przygotowani na zamówienie kolejnej partii.

Dzięki przychylności władz firmy Zdrojowa Invest (właściciela Aguaparku) niepełnosprawni mieszkańcy Świnoujścia raz w tygodniu będą mogli przez 2 godziny bezpłatnie korzystać z basenów. Z darmowych basenów będą mogły korzystać również dzieci ze świnoujskiego domu dziecka.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.