Strona główna / Kultura / Biblioteka zaprasza na wystawę plakatu [ZDJĘCIA]

Biblioteka zaprasza na wystawę plakatu [ZDJĘCIA]

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zaprasza na wystawę grafiki i plakatu, której autorem jest Pan Marian Dębski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny. 

Marian Dębski to szczecinianin z urodzenia i wyboru. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką komputerową,  fotografią. Autor wielu plakatów i znaków graficznych.

Jest członkiem Stowarzyszena Artystycznego Integracji Europejskiej SAIE, gdzie pełni funkcję v-ce prezesa, oraz jest członkiem Szczecińskiego Stowarzyszenia Marynistów Polskich. “Pod Masztami”

Przez wiele lat pracował jako wolontariusz, organizował i prowadził warsztaty plastyczne, fotograficzne i komputerowe dla dzieci i młodzieży.

Był twórcą i wieloletnim opiekunem “Galerii TaNOWA” w której gospodarzami były dzieci i młodzież, gdzie realizował swój autorski projekt “Długofalowy program wychowania przez sztukę”

Swoje prace prezentował na licznych wystawach krajowych i zagranicznych. Jest organizatorem morskich i śródlądowych plenerów fotograficznych.

Zobacz również

Meklemburgia zamknięta na jednodniowych turystów. Czy można przejechać tranzytem?

Meklemburgia Pomorze-Przednie wciąż zamknięta dla turystów jednodniowych. Premier Landu utrzymała dotychczasowe restrykcje. Sprawę komentuje prezydent …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.