Strona główna / Lokalne / Bałtyk wyrzucił na brzeg ciało mężczyzny
Na ciało najprawdopodobniej zaginionego dwa dni temu 34 – letniego mieszkańca Świnoujścia natrafił dziś popołudniu na plaży jeden z mieszkańców - informuje portal kamienskie.info.

Bałtyk wyrzucił na brzeg ciało mężczyzny

W środę późnym popołudniem, na plaży w Świętouściu natrafiono na zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalają, czy to poszukiwany od dwóch dni 34-letni Grzegorz Pawłowski.

Zwłoki mężczyzny woda wyrzuciła na brzeg nieopodal Świętoujścia (gm. Wolin). Denat wyglądem przypomina rysopis poszukiwanego.

Policjanci ze Świnoujścia od dwóch dni poszukiwali zaginionego 34-latka. Sprawdzane były m.in. pustostany, parki i lasy.

Zobacz również

101. parkrun dla Horsta

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście się każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były …

2 komentarze

  1. ja to kiedyś miałem przygodę na morzu… pływalismy na kutrze cpt morgan i nagle naszym oczom ukazało się ciało. tzn nam sie wydawalo że to było ciało. całe szczęście to tylko przypominalo. ale już afera mała się zaczęła na kutrze robić, ze topielec itp.

    • 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

      Adaś, ja też „Mam ciekawą historię.
      Kiedyś jechałem na rowerze i tam w kole był magnes (od licznika) no i pojechałem tym rowerem nad jezioro i tak sobie jeździłem dookoła jeziora, aż w pewnym momencie stwierdziłem, że jadę do domu, bo nudy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.