Strona główna / Hobby / Świnoujścianie wrócili z Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim [ZDJĘCIA]

Świnoujścianie wrócili z Turnieju Tańca w Kamieniu Pomorskim [ZDJĘCIA]

Za nami XV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego w Kamieniu Pomorskim. Podczas turnieju, na parkiecie wystąpili także tancerze ze Świnoujścia. Przed publicznością oprócz 180 par tancerzy zaprezentował się wyjątkowy gość. 

Uczestnicy tańczyli w trzech blokach, po których nastąpiła uroczysta gala. Jednym z jej prowadzących był Rafał Maserak. Tancerz znany przede wszystkim z programu „Taniec z Gwiazdami” za każdym razem kiedy zabierał głos ożywiał publiczność oraz wprawiał w onieśmielenie przyszłych mistrzów tańca.

– To wyjątkowy wieczór w naszym mieście. „Roztańczony Kamień” od 15 lat gości najlepszych tancerzy z całej Polski. Dlatego w moim obowiązku jest podziękować tym wszystkim, którzy przez ostatnie lata swoim zaangażowaniem, trudem i ciężką pracą przyczyniają się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Dziękuję Panu Tomaszowi Konuremu, który roztańczył Kamień Pomorski, za to że w tym roku możemy gościć jednego z z najbardziej znanych tancerzy w Polsce Pana Rafała Maseraka. Wielkie dzięki! – powiedział Burmistrz Stanisław Kuryłło.

Foto: Artur Zakens

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.