Strona główna / Lokalne / Piłkarze AP Baltica wyjechali do słonecznej Hiszpanii. Uczestniczą w obozie

Piłkarze AP Baltica wyjechali do słonecznej Hiszpanii. Uczestniczą w obozie

W czwartkowe przedpołudnie(22.03) młodzi piłkarze AP Baltica Świnoujście wraz ze sztabem trenerskim dotarli do Lloret De Mar w Hiszpanii, gdzie  przebywać będą na tygodniowym obozie edukacyjno-sportowo-integracyjnym.

– Zawodników AP Baltica oprócz codziennych zajęć treningowych czeka mnóstwo atrakcji takich jak: zwiedzanie Barcelony wraz ze Stadionem Camp Nou, poznawanie kultury hiszpańskiej poprzez spotkania z rówieśnikami hiszpańskimi – tłumaczy Marcin Adamski.

W swoim drugim dniu pobytu w hiszpańskim miasteczku Lloret De Mar zespoły AP Baltica czekało nie lada wyzwanie. Drużyny zmierzyły się z filialnymi zespołami renomowanego hiszpańskiego zespołu ESPANYOL BARCELONA. Rywalizacja polsko-hiszpańska wzbudziła spore zainteresowanie miejscowych kibiców, którzy oglądali mecze i żywiołowo reagowali na boiskowe wydarzenia.

– My mogliśmy za to liczyć na doping małej grupy kibiców-turystów z Polski. Najpierw na 2 połowach  boiska zmierzyły się drużyny Młodzików i Orlików – relacjonuje Marcin Adamski.

Po niezwykle zaciętych i wyrównanych meczach, a co najważniejsze po bardzo dobrej grze, nasze drużyny musiały uznać wyższość rywali ponosząc porażki odpowiednio 2-4 i 3-7. Bramki dla Młodzików strzelili Paruch Filip i Okoński Adrian, natomiast dla Orlików Wawrzonkiewicz Beniamin, Rupar Kajtek i Olszar Szymon.

Na końcu, już przy oświetleniu elektrycznym, rozegrano mecz Trampkarzy. Ku wielkiemu zaskoczeniu miejscowych kibiców drużyna AP Baltica odniosła przekonujące zwycięstwo 8-1. Po bardzo widowiskowych akcjach całego zespołu bramki dla naszej drużyny strzelili: 3 Padykuła Michał, 2 Wrebiakowski Antek, 2 Rożko Oskar i 1 Dziuba Roman.

Wszystkim naszym drużynom gratulujemy wspaniałej postawy.

Marcin Adamski

Marcin Adamski – trener AP Baltica, wychowanek Floty Świnoujście, oprócz tego piłkarz takich klubów jak: Warta Poznań, Zagłębie Lubin, Rapid Wiedeń, Angers SCO, FC Erzgebirge Aue, ŁKS Łódź.

 

Zobacz również

Na Orliku będzie wymieniona nawierzchnia. Bezwonny granulat zastąpi ten ze zużytych opon

Granulat którym jest wyłożony Orlik przy ulicy Kościuszki będzie wymieniony na nowy. To efekt m.in. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.