Strona główna / Lokalne / Ogólne Zebranie Mieszkańców Warszowa w sprawie drogi S3

Ogólne Zebranie Mieszkańców Warszowa w sprawie drogi S3

Przedstawiciele GDDKiA spotkali się w lipcu 2017 roku z mieszkańcami Warszowa. Szczegółowo omówili czwarty wariant budowy drogi S3 – najbardziej prawdopodobny w realizacji. Nie było mowy, aby droga miała być poprowadzona na olbrzymim nasypie. Foto: Wojciech Basałygo/archiwum

W dniu 6 kwietnia (piątek) o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury  na Warszowie odbędzie się Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Warszów. Zebranie zwołane przez Zarząd Osiedla Warszów poświęcone będzie przekazaniu mieszkańcom aktualnych informacji dotyczących budowy drogi S3 w granicach osiedla Warszów.

Spotkanie poświęcone będzie wypracowaniu stanowiska mieszkańców w przedmiotowej sprawie. Ponadto każdy obecny będzie mógł podpisać się pod petycją skierowaną do Dyrektora Generalnego Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie zmiany projektu budowy nasypu ziemnego na estakadę w ramach planowanej drogi S3 w Świnoujściu.

Nie wyobrażamy sobie aby przez nasze osiedle przebiegał wysoki na 7-8 metrów nasyp ziemny o długości 1200 metrów, którego podstawa sięgać będzie 70 metrów szerokości. Uważamy że to najgorsze możliwe rozwiązanie jakie zaproponowano w ramach planowanej drogi S3. Co na ten temat sądzą mieszkańcy? O tym porozmawiamy na najbliższym zebraniu.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.