Strona główna / Lokalne / To oni stoją za charytatywnymi zbiórkami w Świnoujściu. „Drużyna Aniołów” działa od roku

To oni stoją za charytatywnymi zbiórkami w Świnoujściu. „Drużyna Aniołów” działa od roku

Pomagają przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu wielu świnoujścianom, angażują się w zbiórki pieniędzy podczas festynów i pikników, mają złote serce, lecz czasami radość miesza się ze smutkiem, nie w każdym przypadku da się uratować życie.

6 kwietnia br. w zawsze gościnnych progach hotelu Trzy Wyspy, odbyła się skromna impreza podsumowująca rok działalności Stowarzyszenia Drużyna Aniołów.

– W gronie członków Drużyny oraz zaproszonych gości odświeżyliśmy sobie nieco pamięć, wspominając jak doszło do zawiązania stowarzyszenia i kogo wspieraliśmy w walce z ciężkimi chorobami. Był to bardzo wzruszający moment – mówi Marek Niewiarowski.

Podczas uroczystości wręczono podziękowania dla najbardziej zaangażowanych. Specjalne certyfikaty odebrali: Iwona Pawlik (Szwajcaria), Piotr Palewski, Dorota Mamrot, Bartek Churawski (USA), Grzegorz Kubat, Bernard Tews, Lidia i Willi Uttendorf, Ewa Micał oraz firmy: TT-Line, PŻB, Przedszkole „Wiatraczek” i e Hotel & SPA Trzy Wyspy.

– Część oficjalną zakończył toast szampanem a później, już w nieco luźniejszej atmosferze, wysłuchaliśmy występu zespołu Pokój 24 i Kasi Dominiak – relacjonuje Marek Niewiarowski. Był także słodki poczęstunek od „Trzech Wysp” – dodaje.

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać”.

 

Zobacz również

W Świnoujściu radni zgodzili się podnieść opłaty za śmieci. W Wolinie i Goleniowie – nie

Część świnoujskich radnych zagłosowała za podwyżką opłat za wywóz śmieci. Mieszkańcy Świnoujścia zapłacą teraz 8,40 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.