Strona główna / Lokalne / To oni stoją za charytatywnymi zbiórkami w Świnoujściu. „Drużyna Aniołów” działa od roku

To oni stoją za charytatywnymi zbiórkami w Świnoujściu. „Drużyna Aniołów” działa od roku

Pomagają przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu wielu świnoujścianom, angażują się w zbiórki pieniędzy podczas festynów i pikników, mają złote serce, lecz czasami radość miesza się ze smutkiem, nie w każdym przypadku da się uratować życie.

6 kwietnia br. w zawsze gościnnych progach hotelu Trzy Wyspy, odbyła się skromna impreza podsumowująca rok działalności Stowarzyszenia Drużyna Aniołów.

– W gronie członków Drużyny oraz zaproszonych gości odświeżyliśmy sobie nieco pamięć, wspominając jak doszło do zawiązania stowarzyszenia i kogo wspieraliśmy w walce z ciężkimi chorobami. Był to bardzo wzruszający moment – mówi Marek Niewiarowski.

Podczas uroczystości wręczono podziękowania dla najbardziej zaangażowanych. Specjalne certyfikaty odebrali: Iwona Pawlik (Szwajcaria), Piotr Palewski, Dorota Mamrot, Bartek Churawski (USA), Grzegorz Kubat, Bernard Tews, Lidia i Willi Uttendorf, Ewa Micał oraz firmy: TT-Line, PŻB, Przedszkole „Wiatraczek” i e Hotel & SPA Trzy Wyspy.

– Część oficjalną zakończył toast szampanem a później, już w nieco luźniejszej atmosferze, wysłuchaliśmy występu zespołu Pokój 24 i Kasi Dominiak – relacjonuje Marek Niewiarowski. Był także słodki poczęstunek od „Trzech Wysp” – dodaje.

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać”.

 

Zobacz również

Międzyzdroje mają swoje oceanarium. Jest tuż przy promenadzie

 Za kilka dni zostanie otwarte nowo wybudowane oceanarium w Międzyzdrojach. Oceanarium to 220 ton wody …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.