Strona główna / Lokalne / Mieszkanka: Piją alkohol przy placu zabaw. Rodzice uciekają z dziećmi

Mieszkanka: Piją alkohol przy placu zabaw. Rodzice uciekają z dziećmi

Trzeba przyznać, że w mieście zdecydowanie poprawiła się sytuacja, jeśli chodzi o żebrzących i bezdomnych. Niestety, ani Policja, ani Straż Miejska, czy inne służby, wciąż nie potrafią rozwiązać problemu pijaków, którzy regularnie okupują różne części naszego miasta. Tak jest chociażby przy placu zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja.

– Wystarczyło, że zrobiło się ciepło i już są – skarżą się okoliczni mieszkańcy. Na skwerek systematycznie wzywana jest policja, interweniują też strażnicy miejscy. Jednak co z tego, skoro po kilkunastu minutach od ich odjazdu, ławeczki znów są pełne amatorów taniego wina – mówią. – Zabieramy dzieci i idziemy w inne miejsce. Jakiekolwiek zwrócenie uwagi kończy się stekiem wyzwisk – kwitują.

Przypominamy, że w sytuacjach, gdy na placu zabaw pojawiają się osoby spożywające alkohol należy powiadomić o tym fakcie policję! Szczególnie, gdy stwarzają zagrożenie dla bawiących się tam dzieci.

Zobacz również

Zablokowali ulicę. Straż  Miejska ukarała operatora i kierownika

Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był dziś przejazd  w obie strony ulicą Uzdrowiskową. Okazało się, że …

8 komentarzy

  1. Panie Sojka. Jakie decyzje pan podejmiesz? W ogóle przez tą kadencję podjął pan jakąś decyzję? Bo ja widzę tylko lans przed kamerami i aparatami foto.
    Za robotę się Pan weź.

  2. A poza tym to dlaczego zamazujecie te pijackie mordy skoro my ich dokładnie znamy ! Czego się boicie-że was oskarżą o opublikowanie ich mord ? Oni nawet na jutro na jabola nie mają pieniędzy a cóż dopiero na sąd czy adwokata który by bronił ich “wizerunku ” !

  3. Jest jeszcze inna metoda na nich ! Wysłać tam grupkę dzieci i niech wyją okropnie krzyczą tak aby pół osiedla tam się zbiegło to od razu nie czekając na policję oni uciekną ! Skuteczne i proste to zarazem !

  4. ale z kulturką – w kubeczku hehe

  5. Dziękuję za informacje podejmę ostre decyzje w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.