poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Mieszkanka: Piją alkohol przy placu zabaw. Rodzice uciekają z dziećmi

Mieszkanka: Piją alkohol przy placu zabaw. Rodzice uciekają z dziećmi

Trzeba przyznać, że w mieście zdecydowanie poprawiła się sytuacja, jeśli chodzi o żebrzących i bezdomnych. Niestety, ani Policja, ani Straż Miejska, czy inne służby, wciąż nie potrafią rozwiązać problemu pijaków, którzy regularnie okupują różne części naszego miasta. Tak jest chociażby przy placu zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja.

– Wystarczyło, że zrobiło się ciepło i już są – skarżą się okoliczni mieszkańcy. Na skwerek systematycznie wzywana jest policja, interweniują też strażnicy miejscy. Jednak co z tego, skoro po kilkunastu minutach od ich odjazdu, ławeczki znów są pełne amatorów taniego wina – mówią. – Zabieramy dzieci i idziemy w inne miejsce. Jakiekolwiek zwrócenie uwagi kończy się stekiem wyzwisk – kwitują.

Przypominamy, że w sytuacjach, gdy na placu zabaw pojawiają się osoby spożywające alkohol należy powiadomić o tym fakcie policję! Szczególnie, gdy stwarzają zagrożenie dla bawiących się tam dzieci.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

8 komentarzy

  1. Panie Sojka. Jakie decyzje pan podejmiesz? W ogóle przez tą kadencję podjął pan jakąś decyzję? Bo ja widzę tylko lans przed kamerami i aparatami foto.
    Za robotę się Pan weź.

  2. A poza tym to dlaczego zamazujecie te pijackie mordy skoro my ich dokładnie znamy ! Czego się boicie-że was oskarżą o opublikowanie ich mord ? Oni nawet na jutro na jabola nie mają pieniędzy a cóż dopiero na sąd czy adwokata który by bronił ich „wizerunku ” !

  3. Jest jeszcze inna metoda na nich ! Wysłać tam grupkę dzieci i niech wyją okropnie krzyczą tak aby pół osiedla tam się zbiegło to od razu nie czekając na policję oni uciekną ! Skuteczne i proste to zarazem !

  4. ale z kulturką – w kubeczku hehe

  5. Dziękuję za informacje podejmę ostre decyzje w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.