Strona główna / Lokalne / Pożar w hotelu Interferie. Ewakuowano pracowników i gości [ZDJĘCIA]

Pożar w hotelu Interferie. Ewakuowano pracowników i gości [ZDJĘCIA]

Prawdopodobnie zwarcie energii elektrycznej było przyczyną pożaru w hotelu Interferie przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej.

Działania strażaków polegały na znalezieniu przyczyny ognia, ugaszeniu i przewietrzeniu pomieszczeń. Ratownicy musieli pracować w sprzęcie ochrony dróg oddechowych.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15 w przyziemiu zachodniego skrzydła obiektu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z powodu silnego zadymienia, trzeba było ewakuować ludzi.  Goście i pracownicy zostali ewakuowani i czekali na zakończenie działań przed budynkiem. Ci którzy szybko z budynku i zapomnieli kurtek, otrzymali od obsługi szlafroki do okrycia.

Aby przewietrzyć budynek, w pokojach hotelowych otwarto wszystkie okna. Goście hotelowi będą mogli wrócić do hotelu, po oddymieniu i sprawdzeniu przez strażaków wszystkich pomieszczeń.

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.