Strona główna / Lokalne / Basen jest lepszy od siłowni. Ile kosztuje wstęp?

Basen jest lepszy od siłowni. Ile kosztuje wstęp?

Kraulem, na grzbiecie, a może żabką? Pływanie to dobry sport nawet dla największych leniuchów. Ćwiczenia w wodzie są zdrowsze od siłowni, bo rozluźniają mięśnie karku i pleców, które zwykle napinasz, siedząc przez cały dzień przy biurku. Możesz pływać, nawet jeśli od lat nie uprawiałaś żadnego sportu. Woda skutecznie zabezpiecza przed kontuzjami, które zazwyczaj wynikają z braku formy. Samopoczucie poprawiają zajęcia Aqua-fitnessu prowadzone od zeszłego roku.

Świnoujska pływalnia przy ulicy Żeromskiego ma długość 25 metrów.  Basen przygotowany jest do zajęć rekreacyjnych, treningów pływackich i zajęć szkoleniowych sekcji i szkółek pływackich. Woda w basenie ma temperaturę 29℃, a jej parametry są stale monitorowane. Chociaż obiekt ma kilkadziesiąt lat, jest systematycznie odnawiany. Niedawno odświeżono korytarz i poczekalnię. Poprzednio prysznice i toalety, na korytarzach zamontowano suszarki. Korzystanie z pływalni ułatwia elektroniczny pomiar czasu (można wejść o dowolnej porze w godzinach od 7 do 22 przez 7 dni w tygodniu). Chętni do skorzystania z basenu otrzymują elektroniczną opaskę dzięki czemu płacą tylko za rzeczywisty czas przebywania w obiekcie po wykorzystaniu 60 minut.

  • Bilet normalny – 11 złotych
  • Bilet ulgowy (dzieci, młodzież do 19 lat, emeryci, renciści)– 9 złotych
  • Bilet „tanie pływanie”  (od 7.00 do 13.00 i od 20.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele cały dzień) – 8,40 złotych
  • Bilet „rodzinny” (obowiązuje rodzica + za każde dziecko do 16 r.ż.) – 6,60 złotych
  • Dopłata za każdą kolejną minutę – 0,20 zł
  • Aqua-fitness – 13 zł

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.