Strona główna / Lokalne / Na oczach policjantów zatarasował ulicę, aby wysadzić pasażerów. Jaka była reakcja?

Na oczach policjantów zatarasował ulicę, aby wysadzić pasażerów. Jaka była reakcja?

Kierowca mitsubishi na niemieckich numerach rejestracyjnych postanowił wybrać się z bliskimi do jednej z restauracji na promenadzie. Zatrzymał swój samochód na ulicy Uzdrowiskowej, aby wysadzić pasażerów.

Wszystko trwało bardzo mozolnie, a kolejka samochodów zaczęła rosnąć z sekundy na sekundę. W pewnym momencie na swobodny przejazd czekało kilkanaście aut stojących aż do ul. Chrobrego.

Na to najechał patrol policji. Funkcjonariusze widząc co się dzieje, podjechali do kierowcy i pogrozili palcem, za to, że nie powinien utrudniać ruchu. Kierowcę przed mandatem uchronił jedynie wiek jednego z pasażerów. Starszy i schorowany mężczyzna potrzebował pomocy bliskich, aby wyjść z pojazdu. Jednak to wcale nie usprawiedliwia bezmyślności kierowcy, który mógł zatrzymać samochód w takim miejscu, aby schorowany pasażer mógł bezpiecznie wysiąść, jednocześnie nie tarasując ruchu.

Zobacz również

Meteorolog IMGW: Święta raczej po wodzie

Świąteczny tydzień zapowiada się z dodatnimi temperaturami i raczej bez śniegu, a za to z …

5 komentarzy

  1. Kpina.. Ciekawe jaka reakcja nastąpi gdy ja tak zrobię

  2. Niemcy niestety często tak robią. Ostatnio wyjeżdżając z parkingu się zatrzymali i zatarasowałi wyjazd tylko dlatego że Pani z nastolatkiem nie mogli podejść 200m dalej by wsiąść do zaparkowanego auta. Trzeba było po jaśnie Państwa podjechać do wyjazdu. Zaznaczam że nie wyglądali na schorowanych lub umęczonych życiem.

  3. Pewnie mieszkaniec by dostal ze 2 stowki. A ze chlopaki by sie nie dogadali to tylko palec im zostal…

  4. a wg redaktora miał wjechać na promenadę, trawnik, ścieżkę rowerową czy poszukać dogodniejszego miejsca 500m dalej żeby wysadzić starszą osobę? wyluzujmy trochę… Plus dla policjantów.

  5. Kiedyś wszyscy będą starzy i mniej ruchliwi. Trochę wyrozumiałości. Zwolnijcie trochę. Gdzie się tak spieszycie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.