poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Uwaga, to ważne. Program Senior 65 +

Uwaga, to ważne. Program Senior 65 +

Spotkanie prezydenta miasta i jego zastępcy z seniorami podczas którego informowali najstarszych mieszkańców miasta o programie Senior 65+. Foto: BIK

W związku z przygotowaniami do uruchomienia miejskiego programu Senior 65 +, miasto przygotowało ankietę skierowaną do mieszkańców mających 65 lat i więcej, czyli tych których obejmie program.

Ankieta pomoże w ustaleniu świadczeń, na które seniorzy będą mogli przeznaczyć środki z programu. Ankietę można wypełnić na miejscu na Stanowisk Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta (ulica Wojska Polskiego 1/5, parter), będą również rozdawane wśród członków organizacji skupiających seniorów. A seniorzy korzystający z internetu mogą ją pobrać poniżej, wypełnić i odesłać pocztą internetową na adres: bik@um.swinoujscie.pl Jednocześnie zwracamy się do młodszych świnoujścian, którzy w swoim otoczeniu mają osoby w wieku 65 lat i więcej, aby przekazały im tę informację, a w razie potrzeby pomogły wypełnić ankietę.

Uruchomienie programu planowane jest w połowie roku. O szczegółach będziemy na bieżąco informować, także w lokalnych mediach.

UWAGA. W związku z pytaniami informujemy, że w ramach programu seniorzy nie otrzymają pieniędzy do ręki. Przekazanie środków nastąpi w formie bezgotówkowej (zapłaty za wybrane świadczenia).

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ ANKIETĘ

 

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.