Strona główna / Lokalne / Dzień Dziecka z Platformą Obywatelską w Forcie Anioła [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka z Platformą Obywatelską w Forcie Anioła [ZDJĘCIA]

W niedzielę, jak co roku, najmłodsi mieszkańcy Świnoujścia bawili się w Forcie Anioła. Organizatorzy przygotowali bezpłatne zwiedzanie Fortu Anioła, pokaz karate, malowanie twarzy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na wszystkich czekało ognisko z kiełbaskami. Nie zabrakło także motocyklistów.

Morski Klub Sportowy Flota miał zaszczyt dołączyć do grona osób organizujących super zabawę dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Trenerzy poprowadzili konkurencje sportowe tj. tor sprawnościowy, zabawy i gry związane z elementami piłki nożnej mające na celu zachęcanie dzieci do uczestnictwa w zajęciach sportowych.

Organizatorami festynu dla dzieci była Platforma Obywatelska RP ze Świnoujścia oraz Stowarzyszenie Młodzi Demokraci.

 

 

Zobacz również

Wraki zajmują miejsca parkingowe? Urząd usunie je na koszt właścicieli

Na ulicach naszego miasta pojawia się coraz więcej nieużywanych, zniszczonych samochodów, które wyglądają na porzucone. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.