Strona główna / Hobby / Młodzi żeglarze wrócili z Wolina z medalami

Młodzi żeglarze wrócili z Wolina z medalami

Dnia 26 maja 2018 r zawodnicy UKS “Keja” Świnoujście brali udział w regatach w Wolinie, których organizatorem był tamtejszy klub UKS “Albatros”. Nasz klub reprezentowali: Patrycja Śmich, Aleksandra Patecka, Oliwier Bryl, i Jan Leśniak. Regaty rozgrywały się przy słonecznej pogodzie. Rozegrano cztery biegi dla grupy optymistów i sześć dla klasy ISA 407. Miło jest nam zaprezentować fantastyczne wyniki naszych zawodników: w klasie Optymist 1 miejsce zdobył Jan Leśniak. 2 miejsce Aleksandra Patecka, a 3 miejsce Oliwier Bryl. W klasie ISA 407 zwyciężyła nasza zawodniczka Patrycja Śmich. Zawodnicy otrzymali dyplomy, medale i puchary. Dziękujemy organizatorom za świetną atmosferę i smakowity poczęstunek. Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich na Otwarcie Sezonu Żeglarskiego, które odbędzie się 2 czerwca o godzinie 11.00 na przystani w Przytorze.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Jeden komentarz

  1. świetni żegarze !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.