Strona główna / Lokalne / Dni Morza w Szczecinie. Zobacz program na sobotę!

Dni Morza w Szczecinie. Zobacz program na sobotę!

W sobotę przed północą kolorowe fajerwerki rozświetlą niebo nad Łasztownią i Wyspą Grodzką. Wystrzały nad Szczecinem to nie jedyne wieczorne i popołudniowe atrakcje, jakie przygotowano. Sprawdźcie sami!

W niebo zostanie wystrzelona ponad tona ładunku pirotechnicznego. Łącznie do przygotowania pokazu użyte zostanie około 1400 ładunków kalibru od 1 do 4 cali. Nie zabraknie także baterii wielostrzałowych. Jak mówią organizatorzy, sobotni pokaz będzie bardzo intensywny, bo w ciągu jednej minuty zostanie wystrzelonych nawet 655 ładunków!  Wszystko potrwa około 10 minut.

– Traktujemy to jako marynarską zabawę. Tło muzyczne niech będzie zaskoczeniem – mówi Ryszard Suzdalewicz, z firmy Surex, organizator pokazu. – Zdradzę tylko, że będzie to dyskotekowy mix, do którego będzie można także tańczyć.

Wieczorne atrakcje na Scenie Głównej, w sobotę rozpocznie się koncertem z udziałem zagranicznych wykonawców. Na scenie zobaczymy i usłyszymy Francesco Napoli, Nana i Fun Factory, którzy  wprowadzą publiczność do magicznych lat 80-tych i 90-tych. To będzie niezapomniana, taneczna noc!

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A w Ś-ciu jak zwykle na Dni Morza kupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.