Strona główna / Lokalne / Wraca Wakacyjne Miasto Kobiet

Wraca Wakacyjne Miasto Kobiet

Od pierwszej przygody z Wakacyjnym Miastem Kobiet minął już niemal okrągły rok. Druga edycja tego niepowtarzalnego festiwalu odbędzie się w dniach 9-12 lipca w Świnoujściu. Przed rokiem impreza okazała się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”, a zainteresowanie nią przeszło najśmielsze oczekiwania. Kolejki do namiotów z przeróżnymi atrakcjami zdawały się nie mieć końca, a wieczorami obiekty wypełniały się do ostatniego krzesełka. Organizatorzy w tym roku podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej.

Gwiazda z okładki

– Postanowiliśmy między innymi rozbudować projekt „Metamorfozy”, w którym panie mogą bezpłatnie korzystać z usług i porad wybitnych specjalistów z dziedziny urody. To dlatego zaprosiliśmy do współpracy znakomitych fotografów, którzy wykonają profesjonalne sesje zdjęciowe dla wszystkich uczestniczek metamorfoz i sprawią, że te poczują się jak gwiazdy z pierwszych stron gazet – mówią.

Wieczory na deskach teatru

Jedną z największych atrakcji tegorocznego festiwalu będą „Wakacyjne Wieczory Teatralne”, podczas których uczestniczki WMK będą miały okazję zobaczyć na własne oczy wybitne postaci polskiej sceny teatralnej. Specjalnie dla gości naszego festiwalu wystąpią między innymi Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Małgorzata Pieńkowska i Przemysław Sadowski. Ostatniego wieczoru, w wielkim finale WMK 2018, zaprezentuje się natomiast znany i uwielbiany w naszym kraju Kabaret Hrabi.

Jeszcze więcej gwiazd

Okazje do obcowania ze znakomitymi polskimi artystami nadarzać się będą przez cały dzień. W tym roku Wakacyjne Miasto Kobiet odwiedzą między innymi Marzena Rogalska, Anna Guzik, Urszula Dudziak, Iwona Pavlović, Agnieszka Rylik, Paulina Łaba oraz Joanna Kołaczkowska. Gwiazdy prowadzić będą spotkania, warsztaty czy zajęcia sportowe.

Wiele, wiele więcej

WMK 2018 to wyjątkowy festiwal, który sprawia, że każda z pań z powodzeniem znajdzie miejsce dla siebie. – Kultura, sztuka, sport, moda, uroda, rozwój osobisty – zadbamy o każdy z tych elementów i dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie nasze uczestniczki opuszczały festiwal z uśmiechem i satysfakcją. Do zobaczenia w Świnoujściu – mówią organizatorzy.

Wszystkie najważniejsze informacje oraz szczegółowy plan festiwalu można znaleźć na stronie internetowej – www.wakacyjnemiastokobiet.pl.

Organizatorem imprezy jest Miasto Świnoujście i Miejski Dom Kultury.

Organizatorem wykonawczym, podobnie jak w roku ubiegłym, Grupa Bono.

Partnerami wydarzenia są między innymi: Bank PKO BP, TT-Line, BMW Bońkowscy, Foods

by Ann, Spondylus.

 

 

 

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

2 komentarze

  1. Wybitne postaci wszędzie, tylko jak przychodzi do wystawienia sztuk teatralnych, to są to komedie niskiego polotu; zresztą wszystko jedno, nieprawdaż?

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Dyskryminacja mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.