Strona główna / Lokalne / Nowy punkt sprzedaży biletów do Term Bałtyckich
ostseetherme usedom

Nowy punkt sprzedaży biletów do Term Bałtyckich

W zeszłym tygodniu została podpisana umowa o współpracę między Termami Bałtyckimi w Ahlbecku a Biurem Turystycznym Wybrzeże w Świnoujściu. W BT Wybrzeże można teraz kupić bilety wstępu do Term – zarówno do Świata Kąpieli jak i do Świata Saun. BT Wybrzeże znajduje się niedaleko promenady, przy ul. Słowackiego 23. Jego pracownicy cieszą się z wzbogacenia własnej oferty i chętnie udzielają Gościom informacji o pobycie w sąsiednich Termach.

Z temperaturami wody wynoszącymi 30-34 stopnie Termy Bałtyckie zapraszają Gości do rozrywki na basenach. Woda w trzech z sześciu basenów wzbogacona jest jodosolanką z Heringsdorfu. Solanka o koncentracji 4% wydobywana jest z głębokości 408 metrów w Uzdrowisku Heringsdorf i dostarczana bezpośrednio do Term Bałtyckich podziemnym wodociągiem. W Świecie Kąpieli dodatkowo dobrą zabawę dla dorosłych i dzieci zapewnią hydromasaż, bicze wodne, ślizgawki i wodospad.

W Świecie Saun można pocić się w miłej atmosferze w saunach na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Na koniec orzeźwienie zapewnią zimna kąpiel zanurzeniowa lub polewanie się wiadrem z zimną wodą.

Ukoronowaniem wizyty w Termach Bałtyckich jest widok z wieży widokowej. Podczas ładnej pogody rozpościera się wspaniała panorama wybrzeża Bałtyku, a widok sięga od mola w Heringsdorfie aż po wybrzeże klifowe w Międzyzdrojach.

Zobacz również

W drodze do portu w Szczecinie statek osiadł na mieliźnie

Załoga jednostki pływającej SG-214 z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej interweniowała 12 stycznia na Zalewie Szczecińskim. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.