Strona główna / Lokalne / Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”. Seminarium adresowane jest do mikro ,małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech. W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca.

Centrum  Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w  bezpłatnym seminarium  „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”.

Seminarium adresowane jest do mikro ,małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech. W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane, formy opodatkowania, zobowiązania podatkowe w przypadku przedsiębiorców działających jednocześnie w kilku krajach (ujęcie transgraniczne).

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania
przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku
w  godzinach  10.00 -13.00. 

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania  przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku w  godzinach  10.00 -13.00. 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”

Zobacz również

Szpital ma 100 szczepionek dla seniorów. Można się rejestrować

Ważna informacja dla mieszkańców Świnoujścia w wieku 60 lat i starszych! Szpital Miejski im. Jana …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.