Strona główna / Lokalne / Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”. Seminarium adresowane jest do mikro ,małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech. W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca.

Centrum  Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w  bezpłatnym seminarium  „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”.

Seminarium adresowane jest do mikro ,małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech. W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane, formy opodatkowania, zobowiązania podatkowe w przypadku przedsiębiorców działających jednocześnie w kilku krajach (ujęcie transgraniczne).

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania
przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku
w  godzinach  10.00 -13.00. 

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania  przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku w  godzinach  10.00 -13.00. 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”

Zobacz również

Budynek komunalny przy ul. Steyera nabiera kolorów

Dobiegają końca prace przy elewacji nowego budynku mieszkalnego przy ul. Steyera. Wewnątrz też się sporo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.