Strona główna / Hobby / Strefa kibica w browarze “Miedziowy 44”. Tu można obejrzeć mundialowe mecze

Strefa kibica w browarze “Miedziowy 44”. Tu można obejrzeć mundialowe mecze

Mundial 2018. Oglądaj Mistrzostwa Świata w Browarze Miedziowy44! Jeśli kręci Cię: wspólne oglądanie meczów w gronie przyjaciół przy kuflu piwa rzemieślniczego, Miedziowy44 jest właśnie dla Ciebie! Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 lokal zaprasza na transmisje wszystkich meczów tegorocznego mundialu

Wspólne oglądanie i kibicowanie swoim ulubieńcom, podczas zmagań piłkarskich mistrzostw świata potrwa  od 14 czerwca do 15 lipca 2018 w nowo otwartym kąciku kibica wyposażonym w nowy sprzęt multimedialny, dzięki można poczuć się jak na arenie zmagań piłkarskich.

Już 14.06, w meczu otwarcia Rosjanie zmierzą się z Arabią Saudyjską. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego meczu.

Aktualny terminarz meczów, które można zobaczyć w Miedziowym 44 oraz na facebooku Miedziowy44. Najbliższe spotkanie, podczas którego będziemy mogli kibicować biało-czerwonym odbędzie się już niebawem, bo 19 czerwca. Polska zagra wówczas z Senegalem. Następne spotkanie to mecz przeciwko drużynie Kolumbii, który będziemy mogli zobaczyć w niedzielę 24.06 o 20:00. W meczu trzeciej kolejki fazy grupowej, Polacy spotkają się z japońskim zespołem 28.06 o 16:00.

– Popularność footballu w Polsce i Niemczech powoduje, że Mistrzostwom Świata w piłce nożnej towarzyszą zawsze ogromne emocje – zwłaszcza w takim mieście jakim jest Świnoujście. Dlatego przygotowaliśmy specjalną strefę dla wszystkich turystów i mieszkańców miasta, właśnie w Browarze Miedziowy44. Otwarcie kącika sportowego to także wyjście naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kibiców sportowych, nie tylko tych zainteresowanych piłką nożna, ale o tym opowiemy już wkrótce. – mówi Justyna Połczyńska – Specjalista ds. Promocji i Informacji.

Oprócz gorącej, sportowej atmosfery, na wszystkich kibiców będą czekały pyszne przekąski i 4 rodzaje doskonałego, wyrazistego piwa rzemieślniczego, które powstaje na miejscu, w nowoczesnym zapleczu browarniczym.

– Poza dobrze znanymi piwami, od początku czerwca polecamy nowy rodzaj piwa American Amber Ale (charakteryzuje się delikatnymi aromatami cytrusowymi, kwiatowymi oraz żywicznymi wywodzącymi się z zastosowanych odmian chmieli amerykańskich) – idealne na gorące letnie popołudnia – zachęca Justyna Połczyńska.

Wstęp oczywiście bezpłatny.

 

 

Zobacz również

Marszałek Olgierd Geblewicz wraz z przedstawicielami  Meklemburgii i Brandenburgii apelują o otwarcie granic

Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz po stronie polskiej, a po stronie niemieckiej sekretarze stanu Patrick …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A co Ci ludzie nie mają telewizorów w domu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.