Strona główna / Lokalne / Kolejna wygrana trampkarzy AP Baltica

Kolejna wygrana trampkarzy AP Baltica

We wtorek (05.06) Trampkarze AP Baltica rozegrali zaległe spotkanie w ramach rozgrywek ligowych ZZPN ze Stalą Szczecin. Mecz rozgrywany na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR od początku toczył się pod dyktando AP Baltica. W tym dniu świetna pogoda równała się grze naszych zawodników. Pierwsza bramka dla AP Baltica padła już po kilku podaniach, a kolejne minuty budowały przewagę gospodarzy. Pozwoliło to na większą swobodę gry i pokazanie indywidualnych umiejętności piłkarzy, co przełożyło się na rezultat 6:0 do przerwy. Druga połowa również pokazała przewagę młodych Piłkarzy ze Świnoujścia, a spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 7:1.

Wielkie Brawa dla naszych Zawodników oraz Podziękowania dla kibiców za gorący doping

Zobacz również

Latarnia Morska. To będzie wyjątkowy weekend

W sobotę i niedzielę 15-16 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Latarń Morskich. W sobotę ulicami naszego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.