Strona główna / Lokalne / Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów – wyróżnienie dla szpitala

Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów – wyróżnienie dla szpitala

W dniu 15 czerwca 2018 r. w Barlinku, w Pensjonacie Leśny Dom, odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta,  której organizatorem była Fundacja Joy Aim z Barlinka. Wydarzenie objęte było patronatem  honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego, Info Szczecin i Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego.

Celem konkursu było znalezienie jak najwięcej podmiotów leczniczych w Polsce, które stosują innowacyjne i oryginalne działania na rzecz zwiększenia zadowolenia i uśmiechu pacjenta oraz ich rozpowszechnianie tak, by dotarły do jeszcze większej liczby pacjentów. Priorytetem ZOZ UP jest
także zwiększanie świadomości pacjentów, co do prawa do leczenia w miłych, przyjaznych i godziwych warunkach oraz przypomnienie, że potrzeby pacjenta w procesie powrotu do zdrowia są najważniejsze.

Wyróżnienie, z ilością 44 punktów dla Szpitala Miejskiego im. J. Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. i projekt “Staś Wyspiarski na dzień bardzo dobry” za proste połączenie zabawy z leczeniem oraz wszystkie uśmiechy najmłodszych pacjentów. Wyróżnienie odebrała Dorota Konkolewska – Prezes Szpitala w Świnoujściu.

Zobacz również

Kto w tym roku jest odpowiedzialny za odśnieżanie ulic i chodników w Świnoujściu?

Po ubiegłorocznej wpadce z firmą ze Stargardu, w tym roku Świnoujścia podpisało umowę z inną …

2 komentarze

  1. to może jednak lepiej zająć się szpitalem a nie polityką. To drugie słabo tej pani wychodzi.

  2. Pani Prezes po raz kolejny udowadnia, że pod jej wpływem Szpital zmienia się na lepsze. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.