Strona główna / Lokalne / Atmosfera piłkarskiego święta w Radisson Blu

Atmosfera piłkarskiego święta w Radisson Blu

W świnoujskim hotelu przez cały czas trwania mundialu funkcjonować będzie strefa kibica, w której na bieżąco można śledzić przebieg mistrzostw. Hotel nawiązał przy tej okazji sportową współpracę z młodymi adeptami tego sportu z Akademii Baltica.

Strefa kibica została zorganizowana nie tylko z myślą o gościach hotelu, ale przede wszystkim o mieszkańcach Świnoujścia oraz turystach wypoczywających w kurorcie. Na potrzeby rozgrywek zaadaptowane zostały przestrzenie Salt Clubu i sali konferencyjnej Pomerania. Fani futbolu będą mogli nie tylko obejrzeć wszystkie mecze na dużych ekranach, ale także skorzystać z promocji na napoje alkoholowe i spróbować inspirowanych kuchnią rosyjską dań – szef kuchni zadbał o specjalne menu dla kibiców. Odwiedzający strefę będą mogli również przyozdobić się w narodowe barwy. Podopieczni Akademii Baltica będą kibicować reprezentacji Polski, a wcześniej przeprowadzą trening na plaży uatrakcyjniony konkursami z nagrodami.

Wykupując licencję na publiczne pokazy meczów, zostaliśmy wpisani na oficjalną listę stref kibica Telewizji Polskiej – przypomina Maciej Łobejko, zastępca Dyrektora Generalnego Radisson Blu Resort, Świnoujście, i dodaje: piłka nożna łączy, a w czasie mundialu widać to najwyraźniej. Postaraliśmy się, by każdy, kto odwiedza naszą strefę poczuł prawdziwe, piłkarskie emocje i przeżył to sportowe wydarzenie jak najpełniej. Zapraszamy do nas – gwarantujemy wszystkim niezapomniane chwile!

Radisson Blu Resort, Świnoujście – 13-piętrowy hotel, który góruje nad strefą uzdrowiskową, przyciąga uwagę spacerowiczów. Kompleks, którego projekt wyłoniono w konkursie z SARP, odmienił architektoniczny krajobraz miasta wprowadzając nadmorską śmiałość i rozmach. Jest to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Zobacz również

Bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących

Trwa bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących dla zarejestrowanych opiekunów kotów wolnożyjących. W …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.