poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Trucizna w Parku Chopina? Psy zdychają jeden po drugim

Trucizna w Parku Chopina? Psy zdychają jeden po drugim

Właściciele psów ostrzegają się nawzajem o niebezpieczeństwie w Parku Chopina. Po spacerze w tym miejscu dwa psy już zdechły. Wiadomo o kolejnych przypadkach zatrucia.

Czy w Świnoujściu grasuje jakiś psychopata, który rozrzuca truciznę od której padają zwierzęta? W weekend ktoś wyrzucił prawdopodobnie parówki z trucizną. W mediach społecznościowych ludzie ostrzegają się nawzajem przed spacerami w parkach.

– Objawy to wymioty, nietrzymanie moczu i kału, duszności i bardzo silny i przerażający paraliż – tak ostatnie momenty życia swojego psa opisuje pan Michał.

Apelujemy do właścicieli zwierząt o trzymanie psów na smyczy i zwracanie bacznej uwagi na to, aby nie jadły jedzenia leżącego na ulicy lub w parkach.

– Po informacjach, które dotarły do Urzędu Miasta o tym, że w Parku Chopina prawdopodobnie ktoś podrzucił zatrute parówki,  pracownicy firmy opiekującej się parkiem sprawdzili dziś  cały jego teren. Ani parówek, ani nic innego podejrzanego nie znaleźli.  Zapewniają, że będą sprawdzali park systematycznie. Jednocześnie jednak apelują do właścicieli psów, aby spacerując po parku, przynajmniej w najbliższych dniach, nie spuszczali zwierząt ze smyczy i zwracali szczególną uwagę na to, co wąchają i  czym się interesują – informuje Robert Karelus z magistratu.

 

 

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

7 komentarzy

  1. Opóźniona pomyłka genetyczna. Nie mająca nic wspólnego z Człowiekiem.

  2. Psy umierają tak jak my, a zdechnąć to powinna ta kanalia, która truje niewinne psy !!!

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Złapać gnoja i nakarmić go tą jego trutką. ???? ☠

  4. Mam nadzieje ze szybko znajdą tego bezmozga. Tym bardziej ze moj 9 letni syn właśnie mi dziś powiedział, ze chodzą z kolegami po parku bo ktoś truje psy i zbierali jedzenie wyrzucane w parku bo chcą usunąć trunki. Inne dzieci też tak ponoc robią. Wiec myślę, że jest ryzyko ze dzieci mogą się podtruc. Wiadomo że mało które umyje po tym ręce a potem włoży je do buzi. Może warto podpytać i ostrzec na wszelki wypadek swoje dzieci.

  5. To nie psychopata tylko mały penis bo jak nazwać kogoś kto robi takie rzeczy???? Jakieś pomysły???

  6. co za bestia? co za gnojek?

  7. psy umierają jak już… zdychają tylko źli ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.