Strona główna / Lokalne / W Hotelu Interferie Medical SPA **** powstała nowa restauracja

W Hotelu Interferie Medical SPA **** powstała nowa restauracja

Chociaż restauracja „Bulaj” mieści się we wnętrzu hotelu, to pysznych dań mogą spróbować wszyscy. Nasz reporter na dzień przed uroczystym otwarciem, odwiedził nowe miejsce na kulinarnej mapie Świnoujścia. Menu na lato jest imponujące i z pewnością zachwyci najbardziej wymagające podniebienia.

Restauracja „Bulaj” to klimatyczne miejsce mieszczące się w Hotelu Interferie Medical SPA ****. Zarówno goście hotelowi jak i goście z zewnątrz mogą we wnętrzu z marynistycznymi akcentami, spróbować dań kuchni lokalnej, polskiej i międzynarodowej. Goście mogą także zasmakować w pysznych deserach, winach, drinkach, kawach i herbatach.

Uroczyste otwarcie restauracji „Bulaj” dla zaproszonych gości zaplanowano w najbliższą sobotę. Menu na ten wieczór jest trzymane przez szefa kuchni w ścisłej tajemnicy do ostatniej chwili. Za menu odpowiada Jacek Krakowiak – szef kuchni Hotelu Interferie Medical SPA ****.

– Zapraszamy gości na kulinarną podróż po wyjątkowych smakach. W karcie nie zabraknie potraw z których słynie region, czyli dań rybnych, ale nie tylko, bo będzie można spróbować dziczyzny, czy przepysznych zup takich jak kwaśnica, chłodnik i bałtyckiej – z naszych ryb żyjących w Bałtyku – zachwala Jacek Krakowiak. – Menu będzie zmieniało się w zależności od pory roku i produktów dostępnych na rynku, bo stawiamy na świeżość składników z których przygotowujemy nasze dania – dodaje.

W restauracji „Bulaj” będzie można spróbować dań przygotowywanych według filozofii slow food, promującej zdrową żywność z uwzględnieniem produktów regionalnych. Według jej założeń jedzenie ma być przyjemnością i podróżą po smakach. Dlatego szef kuchni Jacek Krakowiak nieustannie szuka nowych składników do swoich dań i ceni sobie kontakty z lokalnymi rybakami, hodowcami i rolnikami.

INTERFERIE Medical SPA**** to nowoczesny, komfortowy, wielofunkcyjny hotel, znajdujący się w uzdrowiskowej części miasta, tuż nad samym morzem, do którego prowadzi piesza Aleja INTERFERIE. Obiekt obejmuje ponad 300 pokoi, sale konferencyjne, bogate centrum rekreacyjne, bazę zabiegową oraz rozbudowaną część SPA & Wellness z ekskluzywnymi gabinetami WySpa Thalgo. Nowoczesna strefa odnowy biologicznej z wielofunkcyjnym basenem, trzy sale sportowe, indywidualne zajęcia z trenerem, fitness, aqua-aerobik to jedynie część bogatej oferty atrakcji w hotelu.

INTERFERIE Medical SPA**** zdobył drugie miejsce w kategorii Najlepsze Destination SPA w konkursie SPA Prestige Awards 2014/15. Uzyskał również pierwsze miejsce w plebiscycie Best Hotel Award 2014 w kategorii hoteli 4-5* nad morzem oraz rekomendację magazynu FORBES na ten rok. W 2013 roku otrzymał tytuł Najlepszego SPA dla kobiet w Polsce oraz drugie miejsce w kategorii Destination SPA w konkursie SPA Prestige Awards. Wcześniej uznano go także Hotelem Roku 2013 w kategorii SPA w plebiscycie organizowanym m.in. przez HRS Poland.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.