Strona główna / Kultura / Wakacyjne Miasto Kobiet. Zobacz plan wydarzenia

Wakacyjne Miasto Kobiet. Zobacz plan wydarzenia

Spotkania z gwiazdami, letnie metamorfozy, warsztaty i szkolenia, wydarzenia kulturalne – tak w skrócie będzie wyglądać tegoroczna edycja Wakacyjnego Miasta Kobiet. W piątek podczas konferencji prasowej w hotelu Interferie, zapoznano dziennikarzami ze szczegółowym programem imprezy.

Wakacyjne Miasto Kobiet to specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, ale też promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój wśród kobiet.

Od początku podstawowym założeniem Wakacyjnego Miasta Kobiet było stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań i promowanie wśród nich różnego rodzaju interesujących aktywności. Bogata oferta programowa, zawierająca między innymi bloki tematyczne dotyczące zdrowia i urody, aktywności fizycznej, kultury, sztuki czy kobiecego podejścia do biznesu i marketingu, przełożyła się na wielkie zainteresowanie, jakie towarzyszyło całemu festiwalowi.

Poniedziałek, 9 lipca

ZDROWIE I URODA

  1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),
  2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),
  3. „Zdrowa skóra”: godz.: 12:30 – w namiocie festiwalowym dr. Tomasz Hamera (Klinika Hamera Center) (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

  1. „Dzień dobry Świnoujście” godz.: 10:00 – 10:30 – poranną rozgrzewkę poprowadzi Marcin Łopucki (Strefa Nr 2),
  2. „Mistrzowskie żagle”: godz. 11.00: – warsztaty żeglarskie w ramach STREFY NORD z Mistrzynią Świata Agnieszką Skrzypulec – prowadzi Jarosław Marendziak (Strefa Nr 2)
  3. Bezpieczną być” godz.: 12:30 – 13:30 warsztaty z samoobrony i bezpieczeństwa poprowadzi Agnieszka Rylik wspólnie z przedstawicielką KWP Policji,
  4. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

  1. „Kurtyna w górę” godz: 16:00 – Małgorzata Pieńkowska i jej Goście poprowadzą warsztaty adresowane do kobiet, które przez trzy dni będą przygotowywały spektakl teatralny „Śluby Panieńskie” (Strefa Nr 2),
  2. „Kultura od kuchni” godz.: 17:00 – w festiwalowej, kulturalnej kuchni, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poprowadzą warsztaty kulinarne (Strefa Nr 2),
  3. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 – w rozmowie z Marzeną Rogalską wystąpi Urszula Dudziak i Katarzyna Bonda (Strefa Nr 3),
  4. „Summer Music Cafe” godz.: 18:30 – Paulina Łaba i Music Chillout by DJ MH (Strefa Nr 1),
  5. „Teatralna Promenada” godz.: 21:00 – monodram pt.: „Zofia w wykonaniu Małgorzaty Pieńkowskiej (Strefa Nr 3).

Wtorek, 10 lipca

ZDROWIE I URODA

  1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),
  2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),
  3. Sekrety kobiecego stylu”: godz.: 11:00 – w namiocie festiwalowym odbędą się warsztaty wizażu z zakresu doboru strojów, kolorów, akcesoriów itp. (Strefa Nr 2),
  4. „Zdrowy kręgosłup po Kobiecemu” godz.: 12:30 – Marta Jakacka i Kamila Rakowska z Kliniki Spondylus opowiedzą o najnowszych trendach w fizjoterapii i sposobach dbania o swoje zdrowie i kręgosłup (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

  1. „Dzień dobry Świnoujście” o godz.: 10:00 – 10:30 poranną rozgrzewkę poprowadzi Agnieszka Skrzypulec (Strefa Nr 2),
  2. „Foto plener” godz.: 10:30 – 12:00 – wycieczkę rowerową na trasie:  Latarnia Morska, Fortu Gerharda i  Falochron Centralny poprowadzi Jarosław Marendziak (start – Strefa Nr 1),
  3. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

  1. „Kurtyna w górę” godz: 16:00 – Małgorzata Pieńkowska i jej Goście poprowadzą warsztaty adresowane do kobiet, które przez trzy dni będą przygotowywały spektakl teatralny „Śluby Panieńskie” (Strefa Nr 2),
  2. „Kto się na to pisze?” godz.: 17:00 – spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Bondą (Strefa Nr 2),
  3. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 – w rozmowie z Marzeną Rogalską wystąpi Katarzyna Chrzanowska i Małgorzata Pieńkowska (Strefa Nr 3),
  4. „Summer Music Cafe” godz.: 18:30 – „Baw się z Torresami” – salsa i inne tańce latino” Iza i Jose Torres (Strefa Nr 1),
  5. „Teatralna Promenada” godz.: 21:00 – spektakl teatralny pt.: „El

Credito” (obsada: Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski) (Strefa Nr 3)

Środa, 11 lipca

ZDROWIE I URODA

  1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),
  2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),
  3. „Sekrety natury” godz.: 11:00 – warsztaty zostaną poprowadzone przez lokalnych wytwórców naturalnych kosmetyków (Strefa Nr 2),
  4. „Zdrowa i piękna Kobieca stopa” godz.: 12:30 Kamila Rakowska z kliniki Spondylus przybliży tajniki podologii i pedicure medycznego (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

  1. „Dzień dobry Świnoujście” godz.: 10:00 – 10:30 – poranną rozgrzewkę poprowadzi Marcin Łopucki (Strefa Nr 2),
  2. „Joga pod drzewami godz.: 10:30 – 12:00 zajęcia poprowadzi instruktor ze szkoły Jogi, (Strefa Nr 1),
  3. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

  1. „Kto się na to pisze?” godz.: 12:00 – spotkanie autorskie – nowa książka Marzeny Rogalskiej (Strefa Nr 2),
  2. „Somewhere Over the Rainbow” godz.:12.30 – 14.00 — warsztaty z gry na ukulele poprowadzi Bartłomiej Ostrowski z grupy Chorzy (Strefa Nr 3),
  3. ”Kurtyna w górę” godz: 16:00 – Małgorzata Pieńkowska i jej Goście poprowadzą warsztaty adresowane do kobiet, które przez trzy dni będą przygotowywały spektakl teatralny „Śluby Panieńskie” (Strefa Nr 2),
  4. „Mikrofon dla Pań” godz.: 17:00 – warsztaty wokalno-motywacyjne poprowadzi Urszula Dudziak,
  5. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 – w rozmowie z Marzena Rogalską wystąpi Izabela i Jose Torres oraz Paulina Łaba
  6. „Summer Music Cafe” godz.: 18:30 – zespół Chorzy (Strefa Nr 1),
  7. „Teatralna promenada” godz.: 21:00 – spektakl teatralny pt.: „Sceny dla dorosłych” (Strefa Nr 3).

Czwartek, 12 lipca

ZDROWIE I URODA

  1. „Sztuka Wizerunku i Letniej Przemiany”: godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – wizażyści i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego (Strefa Nr 1),
  2. „Jak z okładki” godz.: 10:00 – 13:30 i 15:00 – 18:00 – w studiu fotograficznym profesjonalni fotografowie: Andrzej Szkocki, Marcin Bielecki, Cezary Aszkiełowicz będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów (Strefa Nr 1),
  3. „Stoliczku nakryj się” godz.: 11:00 – warsztaty poprowadzi szef kuchni jednego z hoteli (Strefa Nr 2),
  4. „Po prostu bądź sobą – warsztat kobiety świadomej” godz.: 12:30 – warsztaty poprowadzi dr. Katarzyna Głodowska z UM Szczecin –  (Strefa Nr 2).

AKTYWNOŚĆ

  1. „Dzień dobry Świnoujście” godz.: 10:00 – 10:30 – poranną rozgrzewkę poprowadzi Monika Pyrek (Strefa Nr 2),
  2. „Kobiety rakiety” godz.: 10:30 – 14:00 – turniej tenisowy dla kobiet, krótkie mecze tie-breakowe systemem rosyjskim poprowadzi Jarosław Marendziak (Strefa Nr 1 i korty w okolicach Amfiteatru),
  3. „Roztańczona Promenada” godz.” 15:00 – 16:00 warsztaty taneczne poprowadzi Iwona Pavlović (Strefa Nr 2).

KULTURA I SZTUKA

  1. „Kto się na to pisze?” godz.: 12:00 – spotkanie autorskie – książka Piotra Gąsowskiego (Strefa Nr 2),
  2. ”Kurtyna w górę” godz.: 16:00 – „przedstawienie dyplomowe – powarsztatowe” składające się z kilku scen sztuki „Śluby Panieńskie” – efekt trzydniowych warsztatów (Strefa Nr 2),
  3. „Strefa Nord – Skandynawski design” godz.: 17:00 – warsztaty poprowadzi Agnieszka Blandzi (Strefa Nr 2),
  4. „Gwiazdy na kanapach” godz.: 18:00 w rozmowie z Marzeną Rogalską wystąpi Joanna Kołaczkowska, Anna Guzik i Piotr Gąsowski (Strefa Nr 3),

5.”Summer Music Cafe” godz.: 18:30 –  „Chilloutowe granie” – DJ MH & Di Valdi (Strefa Nr 1),

  1. Kabaret „Hrabi” godz.: 21:00 – finałowy koncert Kabaretu „Hrabi” – (Strefa Nr 3)

UWAGA:  wstęp na  wszystkie wydarzenia Festiwalu „Wakacyjne Miasto Kobiet” jest bezpłatny i może być limitowany.

Konferencja prasowa II edycji festiwalu Wakacyjne Miasto Kobiet.

Opublikowany przez Wakacyjne Miasto Kobiet Piątek, 29 czerwca 2018

 

 

 

Zobacz również

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń w skali kraju, województw i powiatów. Dane pochodzą …

Jeden komentarz

  1. Karuzela Kultury wraca kuchennymi schodami, bo program wyraźnie dla kucharek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.