poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Prezydent Świnoujścia pokonał gwiazdy

Prezydent Świnoujścia pokonał gwiazdy

Prawdziwe show dali Robert Janowski i jego przyjaciele na otwarcie sezonu w  świnoujskim amfiteatrze. Przed koncertem wręczono nagrody najlepszym zawodnikom XV Morskiego Turnieju Tenisowe Gwiazd. Turniej zwyciężyła para Andrzej Supron i Wojciech Skibiński. Drugie miejsce zajęli Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i Tomasz Gęsikowski.

– Tenis to od lat moja wielka pasja – mówi prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Cieszę się z wyniku tym bardziej, że wśród rywali byli zawodnicy młodsi ode mnie. Ale jak widać, lata systematycznej gry przynoszą efekty.

Tomasz Stockinger i Tomasz Gęsikowski byli na wszystkich piętnastu turniejach.

– Najpierw przyjeżdżałem jeszcze jako singiel, potem z żoną, a teraz z żoną i córeczką  – mówił Tomasz Gęsikowski. – Nie wyobrażam już sobie innego rozpoczęcia akacji, jak właśnie turniejem w Świnoujściu. To piękne miasto. Przyznam, że trochę zazdroszczę świnoujścianom. Mają to wszystko na co dzień.

Tradycją świnoujskich turniejów gwiazd jest koncert z ich udziałem na zakończenie zawodów, który jest jednocześnie rozpoczęciem sezonu w świnoujskim amfiteatrze. Tym razem Robert Janowski i jego przyjaciele zaprezentowali najpiękniejsze melodie świata. Koncert obejrzało  co najmniej 2,5 tys. osób.

Kolejny tenisowy turniej gwiazd już za rok. A w amfiteatrze już w najbliższy piątek 6. lipca 2018 – Gala Operowa – Opera na Plaży. Darmowe zaproszenia na ten wyjątkowy koncert można odebrać w punktach sprzedaży biletów Miejskiego Domu Kultury oraz w samym domu kultury.

Foto: Bartłomiej Wutke

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Plecowi wzajemni poklepywacze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.