Strona główna / Lokalne / Noc Lodożerców w Świnoujściu. Lody o smaku słonego karmelu i figi z makiem

Noc Lodożerców w Świnoujściu. Lody o smaku słonego karmelu i figi z makiem

Piątkowy wieczór będzie należał do miłośników lodów. Lodziarnia lodów Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja będzie czynna od godz. 20.00 do 24.00. Przez cały wieczór będzie można spróbować ośmiu smaków przygotowanych tylko na tę okazję! Tylko przez 4 godziny będzie można zamówić dwie gałki, a trzecią otrzyma się gratis.

– To pierwsza taka akcja zorganizowana w Świnoujściu. Bohaterem tego wieczoru będą oczywiście lody Kaai – te naturalne, zdrowe i wyprodukowane w 100 proc. z naturalnych składników – zachęca Jakub Pobereźny.

Lodziarze zamierzają zaserwować nocnym lodożercom kilka dobrze znanych smaków takich jak wanilia, czekolada, uwielbiany przez wszystkich słony karmel oraz ciasteczko. Lecz to nie wszystko, specjalnie na ten wieczór przygotowano niespodziankę – kultowy smak tylko dla dorosłych.

Noc Lodożerców jest zorganizowana w Świnoujściu po raz pierwszy. Włączyła się w to lodziarnia oferująca lokalne lody Kaai.

Piątkowy wieczór to doskonały czas, aby spędzić wieczór ze znajomymi na wspólnym jedzeniu lodów i zaspokojenia ciekawości, jak smakują prawdziwie naturalne lody. Każdy kto stanie w kolejce, do dwóch zamówionych gałek otrzyma trzecią gratis.

W lodziarni można kupić lody z lokalnej – świnoujskiej wytwórni lodów Kaai, prowadzonej przez Zbigniewa Siwę i jego syna Rafała. 25 lat temu postawili na naturalne lody własnego wyrobu bez sztucznych dodatków. To był strzał w dziesiątkę. Dziś ich lody są rozchwytywane za smaki kojarzące się dzieciństwem, słodkim życiem i beztroskimi wakacjami. Wytwórnia lodów powstała w 1993 roku. Zbigniew Siwa zaczął od kupna maszyny do kręcenia lodów, później zaczął eksperymentować ze smakami. Zawsze starał się zaskoczyć smakiem swoich gości w barze Keja prowadzonym w Świnoujściu przy wejściu na plażę.

Zobacz również

Wszystko o stawkach za odpady komunalne

Świnoujscy radni zdecydowali o zmianie regulaminu utrzymania i czystości w gminie oraz opłat za odbiór …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.