Strona główna / Lokalne / Jest nagranie na chwilę przed śmiercią mężczyzny, który miał zażywać dopalacze [+18]

Jest nagranie na chwilę przed śmiercią mężczyzny, który miał zażywać dopalacze [+18]

Kilka tygodni temu opisywaliśmy przypadek śmierci mężczyzny na ul. Grunwaldzkiej. Istniało podejrzenie, że mógł być pod wpływem środków odurzających. W internecie pojawiło się nagranie pokazujące człowieka jak zachowywał się przed interwencją policji.

Na popularnym serwisie YouTube użytkownik zamieścił nagranie na którym widać jak mężczyzna rzuca się pod samochód. Film trwa 29 sekund, człowiek idzie chodnikiem, wymachuje rękami, nagle dostrzega przejeżdżające auto, na jego widok skręca i wpada prosto pod nie.

Przypomnijmy, jest czwartkowy poranek. Kierowcy alarmują policję o mężczyźnie wbiegającym pod nadjeżdżające samochody. Jeden z nich miał go potrącić. Ktoś widział u niego przedmiot przypominający nóż, dlatego załoga pierwszego radiowozu jest bardzo stanowcza. Według świadków zdarzenia, kierowali do niego broń i wydawali ostrzeżenia do poddania się. Policjanci użyli wobec mężczyzny siły oraz kajdanek. Gdy leżał obezwładniony, nadal się szarpał, a po chwili zaczął tracić siły. Wtedy na pomocy wezwano karetkę pogotowia. Na pomoc było już za późno. Na ulicy rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową, którą kontynuowano w karetce pogotowia. Niestety bezskutecznie – człowiek zmarł.

Zobacz również

Zamknęli falochron przed mieszkańcami! Latem nie wejdą tam turyści?

Nie do wiary! Najdłuższy w Europie kamienny falochron zamknięto na kłódkę. Nie wiadomo co jest …

3 komentarze

  1. jednak jestescie slabo doinformowani juz pokazyesli w tvp1 jakis czas temu a wy dopiero????

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Myślałem, ze nagrywanie w pionie już wyszło w mody…

  3. Kolejnego kretyna mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.