Strona główna / Lokalne / Świnoujska policjantka na podium

Świnoujska policjantka na podium

St. sierż. Katarzyna Jędruch z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu stanęła na podium, zajmując III miejsce w kategorii OPEN kobiety w II Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman, które odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Na co dzień policjantka pełni służbę w ruchu drogowym i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze.

Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Była to kolejna edycja zawodów triathlonowych na takim dystansie, kierowana specjalnie do policjantów. Mistrzostwa swoim honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji.

Zawody odbywały się w malowniczej okolicy nad Zalewem Mietkowskim w Borzygniewie (30km od Wrocławia). Celem zawodów było propagowanie zdrowego trybu życia oraz integracja środowiska policyjnego poprzez sportową rywalizację.

W sportowych zmaganiach na dystansie – 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,5 km biegu udział wzięło 517 zawodników. Po zaciętej rywalizacji, którą ukończyło 509 zawodników wyłoniono zwycięzców.

Zaszczytne III miejsce w kategorii OPEN kobiet wywalczyła świnoujska policjantka st. sierż. Katarzyna Jędruch, zdobywając brązowy medal. To nie pierwszy jej sportowy sukces. Wcześniej zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej K30 w Mrocza Triathlon, III miejsce w kategorii OPEN kobiet w I Mityng Triathlonowy Nowe Warpno oraz III miejsce w kategorii kobiet w II Regionalnych Mistrzostwach Służb Mundurowych. Ponadto policjantka zdobyła Koronę Maratonów Polskich, Półmaratonów Polskich oraz Dolnego Śląska w Maratonach.

Na co dzień st. sierż. Katarzyna Jędruch pełni służbę w ruchu drogowym w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze.

Pani Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

asp. szt. Beata Olszewska

oficer ptrasowy KMP Świnoujście

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.