Strona główna / Lokalne / Świnoujska policjantka na podium

Świnoujska policjantka na podium

St. sierż. Katarzyna Jędruch z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu stanęła na podium, zajmując III miejsce w kategorii OPEN kobiety w II Mistrzostwach Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman, które odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Na co dzień policjantka pełni służbę w ruchu drogowym i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze.

Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/4 Ironman odbyły się w ramach zawodów Triathlon Mietków 2018. Była to kolejna edycja zawodów triathlonowych na takim dystansie, kierowana specjalnie do policjantów. Mistrzostwa swoim honorowym patronatem objął Komendant Główny Policji.

Zawody odbywały się w malowniczej okolicy nad Zalewem Mietkowskim w Borzygniewie (30km od Wrocławia). Celem zawodów było propagowanie zdrowego trybu życia oraz integracja środowiska policyjnego poprzez sportową rywalizację.

W sportowych zmaganiach na dystansie – 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,5 km biegu udział wzięło 517 zawodników. Po zaciętej rywalizacji, którą ukończyło 509 zawodników wyłoniono zwycięzców.

Zaszczytne III miejsce w kategorii OPEN kobiet wywalczyła świnoujska policjantka st. sierż. Katarzyna Jędruch, zdobywając brązowy medal. To nie pierwszy jej sportowy sukces. Wcześniej zdobyła III miejsce w kategorii wiekowej K30 w Mrocza Triathlon, III miejsce w kategorii OPEN kobiet w I Mityng Triathlonowy Nowe Warpno oraz III miejsce w kategorii kobiet w II Regionalnych Mistrzostwach Służb Mundurowych. Ponadto policjantka zdobyła Koronę Maratonów Polskich, Półmaratonów Polskich oraz Dolnego Śląska w Maratonach.

Na co dzień st. sierż. Katarzyna Jędruch pełni służbę w ruchu drogowym w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu i zajmuje się egzekwowaniem przestrzegania przepisów na drodze.

Pani Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

asp. szt. Beata Olszewska

oficer ptrasowy KMP Świnoujście

Zobacz również

Na Orliku będzie wymieniona nawierzchnia. Bezwonny granulat zastąpi ten ze zużytych opon

Granulat którym jest wyłożony Orlik przy ulicy Kościuszki będzie wymieniony na nowy. To efekt m.in. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.