Strona główna / Lokalne / Wypadek podczas pokazu monster trucków. Kobieta trafiła do szpitala

Wypadek podczas pokazu monster trucków. Kobieta trafiła do szpitala

Podczas pokazu przejazdu na dwóch kołach, pojazd nieoczekiwanie przewrócił się. Kobieta z urazem barku trafiła do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Organizator reklamował to wydarzenie jako emocjonujące widowisko w wykonaniu kaskaderów. Podczas wieczornego pokazu w Świnoujściu coś poszło nie tak. Doszło do wypadku w którym ucierpiała kobieta, która przyszła na pokaz.

Pokaz odbywał się na parkingu przy ulicy Bałtyckiej. Miejsce zostało wydzierżawione organizatorowi od Ośrodka Sportu Rekreacji Wyspiarz. Przez kilka dni miały odbywać się tam biletowane pokazy. Podczas jednego z nich, kaskader miał jechać na dwóch kołach. Ten numer właśnie się nie udał, pojazd przewrócił się na bok. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Kobietę z obrażeniami barku zabrano do szpitala.

Organizator imprezy chciał przekazać poszkodowanej 1 tys. złotych, aby razem z mężem zrezygnowali z dalszych roszczeń. Na miejsce wezwano policjantów, którzy zbierają dokumentację i przesłuchują świadków wypadku.

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.