Strona główna / Lokalne / Bon Seniora. Wydawanie już od godziny 8.30

Bon Seniora. Wydawanie już od godziny 8.30

Na wniosek zainteresowanych od poniedziałku 6 sierpnia 2018 r. Bony Seniora wydawane będą w  godzinach 8.30 – 15.00. Bony przysługują świnoujścianom, którzy ukończyli lub skończą w tym roku 65 lat. Na ich podstawie seniorzy mogą za darmo skorzystać z 440 różnych świadczeń: badań lekarskich, ambulatoryjnych, rehabilitacyjnych oraz wydarzeń kulturalnych.

Pełną listę tych usług wraz z adresami miejsc, gdzie są one świadczone, uprawnione osoby otrzymują wraz z bonem.

Bony wydawane będą do 30 listopada 2018 w sali sportowej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki 11, od poniedziałku do piątku włącznie. Tylko przez dwa pierwsze dni odebrało je prawie tysiąc seniorów.

Przypominamy, że seniorzy mieszkający na prawobrzeżu mogą odebrać bony w punkcie przy ulicy Matejki 11 lub  filiach domu kultury: Karsibór oraz Przytór – Łunowo w dniu 8 sierpnia 2018 i Warszów 16 sierpnia 2018 w godzinach 14.00 – 17.00.

Uwaga. W szczególnych przypadkach, gdy osoba upoważniona do bonu z powodu niepełnosprawności bądź choroby, która uniemożliwia mu osobisty odbiór do końca listopada 2018 r,  powinien zgłosić ten fakt telefonicznie pod numerem 91 321 54 46. Bon zostanie jej dowieziony w ustalonym telefonicznie terminie. Dotyczy to jednak tylko wyjątkowych, usprawiedliwionych sytuacji zdrowotnych.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.