Strona główna / Hobby / Kolejna wycieczka rowerowa. Ilość miejsc ograniczona

Kolejna wycieczka rowerowa. Ilość miejsc ograniczona

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską oraz aktywny sposób spędzania czasu. Dlatego w dniu 12.08.2018 r. organizowana jest wycieczka rowerowa połączona z transportem kolejowym UBB.

Będzie to trasa rowerowa (raczej dla zaawansowanych) o długości 72,0 km,  podczas której rowerami przejedziemy odcinek Wolgast-Lassan-Usedom-Stolpe-Dargen-Garz-Świnoujście. W wycieczce mogą uczestniczyć  chętni, którzy dysponują sprawnym rowerem, pokonanie tego dystansu nie stanowi problemu, mają w sobie radość życia, chcą sympatycznie spędzić czas oraz poznać uroki okolic i samej wyspy Uznam.

Zbiórka uczestników o godz. 08.00 w dniu 12.08.2018 r. (niedziela) na peronie kolejki UBB przy ul. 11 listopada. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Wycieczka jest ubezpieczona ale uczestnictwo  jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności  za zaistniałe skutki zdarzenia. Ze względu na transport kolejowy ilość miejsc jest ograniczona i uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł – pobierana będzie na starcie (m.innymi na ubezpieczenie), jak również kwota 9,5 euro  na grupowy zakup biletów oraz transport rowerów.

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99). Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane). Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804.

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.