Strona główna / Lokalne / Nowe oblicze warszowskiego skweru

Nowe oblicze warszowskiego skweru

Na skwerze między ulicami Sosnowej i Barlickiego na Warszowie pojawiły się rabaty z wieloletnimi nasadzeniami oraz ławki. Zwieńczeniem inwestycji ma być renowacja rzeźby Rybaka, który czeka na lifting na terenie Podziemnego Miasta.

– Było kilka propozycji, które przedstawialiśmy zarówno my jak i inni społecznicy. Część udało się zrealizować. Bardzo dziękujemy pani Wioletcie Nawrockiej, naczelnikowi Wydziału Infrastruktury i Zieleni Miejskiej UM Świnoujście, Pani Patrycji Micał i jej przemiłym pracownikom za wyjątkowo miłą i owocną współpracę – mówi Dorota Turlejska z Zarządu Osiedla Warszów.

To nie koniec prac. Na renowację nadal czeka pomnik rybaka. Po wykonaniu stosownych prac wróci on na skwer i stanie w sąsiedztwie małej architektury.

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

3 komentarze

  1. Ohydne i obrzydliwe jest zachowanie Pani Sylwii. Z buciorami kolejno w pomysły innych osób. To teraz nie tylko kiełbaski, alkohol dla społeczeństwa za deklarację i akceptację BUDOWY PORTU KONTENEROWEGO ale i kwiatki. Można tk też spróbować. Ale gdzie własne pomysły ? Gdzie ? a zadyma 1 czerwca alkoholowa zamieciona pod dywan. Bo organizatorem była mi.in pani Sylwia???

  2. To, co napisał KNUT – odzwierciedla całokształt podejmowanych działań zarówno Zarządu Osiedla Warszów oraz Stowarzyszenia Prawobrzeże. Dodam z ubolewaniem, że takiego parcia do władzy i nieeleganckich zachowań jakie pokazuje Pani Sylwia dotychczas nie spotkałem. Czyli teraz nie tylko kiełbaski i piwo dla społeczeństwa, za deklarację i akceptację budowy portu kontenerowego. Dodam, że ostatnia awantura i bijatyka z okazji 1 Czerwca została zamieciona pod dywan ????!!!! gdzie współorganizatorem imprezy była ta osoba. A teraz kwiatki. Można i tak próbować. Ale OBRZYDLIWE to owszem jest ! OHYDA!

  3. Zarząd Osiedla Warszów już od kilku miesięcy zabiegał o modernizacje placu „z Rybakiem”, nawet zgłosił ten projekt do budżetu na 2018, co miało obejmować budowę małej architektury tj. zadaszenie piknikowe min. dla grup rowerowych. Można powiedzieć że Urząd Miasta wykonał tylko część tego co chciał Zarząd Osiedla Warszów z D.Krzywda i D. Turlejska na czele. Niestety, nie ma zadaszenia dla odpoczywających. Miejmy tylko nadzieje że projekt modernizacji nie zostanie przypisany działalności pani Sylwii, startującej na radną, która ma niestety nieelegancki sposób przypisywania sobie działalności i pomysłów innych osób min. aktualnego składu Zarządu Osiedla Warszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.