Strona główna / Lokalne / Bon Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13.00, od 14.00 w Karsiborze

Bon Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13.00, od 14.00 w Karsiborze

Przypominamy, że jutro (wtorek 14 sierpnia) w godzinach 14.00 – 17.00 mieszkańcy Karsiboru będą mogli odebrać Bon Seniora w swojej filii Miejskiego Domu Kultury. Jednocześnie informujemy, że w tym dniu wydawanie bonów na lewobrzeżu odbywać się będzie od 8.30 do 13.00.
Skrócenie czasy pracy punktu na lewobrzeżu spowodowane jest koniecznością przeniesienia dystrybucji wraz z rejestrem uprawnionych mieszkańców do Karsiboru.

Bony Seniora przysługują mieszkańcom (zameldowanym) Świnoujścia, którzy ukończyli bądź w tym roku skończą 65 lat. Wraz z bonem każdy otrzyma wykaz 440 usług, z których będzie bezpłatnie mógł skorzystać. Wśród nich są: badania lekarskie, ambulatoryjne, świadczenia rehabilitacyjne oraz dotyczące kultury. Wraz z nimi adresy miejsc, gdzie są świadczone.

Dodatkowo seniorzy otrzymają tzw. pudełka życia do przechowywania informacji o chorobach i przyjmowanych lekach. Pudełko wraz z informacją należy przechowywać w lodówce, a na jej drzwiach lub w widocznym miejscu z boku, przykleić specjalną naklejkę z informacją „Tu znajduje się pudełko życia”.
BIK UM Świnoujście

Zobacz również

W nocy możliwe oblodzenie. IMGW wydało ostrzeżenie

Województwo zachodniopomorskie z alertem IMGW. Synoptycy przewidują wieczorem i nocą zamarzanie mokrej nawierzchni i radzą …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Kiełbasiany Bon Wyborczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.