Strona główna / Lokalne / Bon Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13.00, od 14.00 w Karsiborze

Bon Seniora. Na lewobrzeżu jutro do 13.00, od 14.00 w Karsiborze

Przypominamy, że jutro (wtorek 14 sierpnia) w godzinach 14.00 – 17.00 mieszkańcy Karsiboru będą mogli odebrać Bon Seniora w swojej filii Miejskiego Domu Kultury. Jednocześnie informujemy, że w tym dniu wydawanie bonów na lewobrzeżu odbywać się będzie od 8.30 do 13.00.
Skrócenie czasy pracy punktu na lewobrzeżu spowodowane jest koniecznością przeniesienia dystrybucji wraz z rejestrem uprawnionych mieszkańców do Karsiboru.

Bony Seniora przysługują mieszkańcom (zameldowanym) Świnoujścia, którzy ukończyli bądź w tym roku skończą 65 lat. Wraz z bonem każdy otrzyma wykaz 440 usług, z których będzie bezpłatnie mógł skorzystać. Wśród nich są: badania lekarskie, ambulatoryjne, świadczenia rehabilitacyjne oraz dotyczące kultury. Wraz z nimi adresy miejsc, gdzie są świadczone.

Dodatkowo seniorzy otrzymają tzw. pudełka życia do przechowywania informacji o chorobach i przyjmowanych lekach. Pudełko wraz z informacją należy przechowywać w lodówce, a na jej drzwiach lub w widocznym miejscu z boku, przykleić specjalną naklejkę z informacją „Tu znajduje się pudełko życia”.
BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Harmonogram oddawania do użytku Promenady Historycznej

Ustalony został harmonogram oddawanie do użytku przebudowanej promenady historycznej pierwsza część ma być gotowa na …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Kiełbasiany Bon Wyborczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.