Strona główna / Lokalne / Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia, zarejestrował swój komitet wyborczy

Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia, zarejestrował swój komitet wyborczy

W poniedziałek złożono wniosek o rejestrację pierwszego komitetu wyborczego ze Świnoujścia. Zrobił to Janusz Żmurkiewicz starający się o reelekcję. W najbliższym czasie przedstawi wszystkich kandydatów do przyszłej rady miasta Świnoujścia, którzy będą startować z listy KWW Janusza Żmurkiewicza.

W poniedziałek rano w Państwowej Komisji Wyborczej w Szczecinie złożono wniosek o rejestrację komitetu wyborczego. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Paweł Sujka a finansowym Joanna Rojczyk.

Przypomnijmy, że Janusz Żmurkiewicz po raz pierwszy będzie startował z własnego komitetu wyborczego, po tym jak jego drogi z Sojuszem Lewicy Demokratycznej rozeszły się w 2015 roku.

Wybory municypalne odbędą się 21 października. Mieszkańcy Świnoujścia wybiorą tego dnia prezydenta Świnoujścia na kolejne 5 lat oraz 21 radnych.

Zobacz również

IGGP: nawet 20 tys. lokali gastronomicznych wznowiło działalność po 18 stycznia

Nawet 20 tys. przedsiębiorców gastronomicznych wykluczonych i pominiętych w tarczach pomocowych wznowiło działalność po 18 …

23 komentarze

 1. Jestem za Zmurkiewiczem,duzo zrobił dla naszego miasta!

 2. Koniecznie chociażby za podniesienie podatku gruntowego pod domami jednorodzinnym bodowanymi za Niemca w latach 30tych

 3. Oczywiście że Żurkiewicz

 4. Kiedyś głosowałem na Zmurkiewicza ale naprawdę już czas żeby przyszedł ktoś inny. Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuje bo czekam na wszystkich kandydatów ale na pewno nie na Zmurkiewicza. Za wiekowy i jest za długo.

 5. Miałam nadzieje że Pan wycofa się z kandydowania tak jak Pan obiecywał. Ja moja rodzina i znajomi nie będziemy na Pana głosować. Uważam że czas na zmiany.

 6. A ja również na Żmurkiewicza. To że odszedł z SLD to akurat dla mnie – człowieka prawicy – atut. Parę rzeczy mi się nie podoba (m.in. wspomniana wycinka i betonowanie, wszechobecni menele itd), ale ogólnie Żmurkiewicz rządzi miastem na tyle dobrze, że trudno mi uwierzyć że ktoś inny będzie to robił lepiej. A już ABSOLUTNIE nie wierzę, że lepiej zrobią to Agatowska czy Śliwiński.

 7. Pamiętam jak Pan Żmurkiewicz zarzekał się w zeszłym roku, że nie będzie startował w następnych wyborach. Widać ile warte jest słowo dla niektórych. W tym wypadku nic. Juz tego wystarczy. Ja swój głos zamierzam oddać na Panią Agatowską.

 8. Prezydentowi należy się już zasłużona emerytura, poparcie moje i mojej rodziny w tych wyborach dostanie Agatowska.

 9. hmmm… no chyba lepiej z własnego niż z SLD ale mimo wszystko to były SLDowiec ;/ :/

 10. Dziwne, że niżej wypisane komentarze są w godzinach 5-6. Pan zastępca jest znany z tego, że pisze o tej godzinie komentarze. Wybór pomiędzy Joanną Agatowska, a Żmurkiewiczem jest oczywisty. Kobieta jest energiczna i otwarta na sprawy mieszkańców. Przez ostatnie 15 lat obecny prezydent tego nie robił. W ostatnim czasie się uaktywnił – profil na Facebooku, wyjście do ludzi czy zdjęcia z rodziną. To czyste zagrywki polityczne. Mam nadzieję, że uda się zmienić większość rady miasta, a także prezydenta.

 11. Głosuję na Żmurkiewicza bo to bardzo dobry gospodarz.

  • ╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅

   Nie ma na to dowodów, że jest dobrym gospodarzem.
   Byle menel z pod Hermesu też potrafiłby sprzedać atrakcyjne działeczki po zaniżonych kosztach.

 12. Mój głos również zostanie oddany na Pana.Pan przynajmniej nie biega po całym mieście i nie obiecuje mieszkańcom cudów.Swojego czasu zastanawiałem się nad oddaniem głosu na Panią Agatowską ale większość obiecanek przedwyborczych jeśli się zagłębić w temat może nie być zrealizowanych.Obietnice Pani Joanny często dotyczą tematów znanych od wielu lat a jak sięgam pamięciom ta Pani była zastępcą Prezydenta Miasta i wtedy tych problemów nie widziała lub twierdziła że ich rozwiązanie to nie taka prosta sprawa.Obecnie kiedy zbliżają się wybory nastąpiło cudowne olśnienie i wszystko można zrealizować?Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

  • Nie przypominam sobie, żeby Joanna Agatowska przedstawila gdziekolwiek swój program. W rozmowach z mieszkańcami mówi, że zrobi to niebawem. Nie ładnie tak kłamac. No ale niestety to jest poziom ludzi pana Żmurkiewicze. Dlatego czas na zmiany

 13. Mój głos również zostanie oddany na Pana.Pan przynajmniej nie biega po całym mieście i nie obiecuje mieszkańcom cudów.Swojego czasu zastanawiałem się nad oddaniem głosu na Panią Agatowską ale większość obiecanek przedwyborczych jeśli się zagłębić w temat może nie być zrealizowanych.Obietnice Pani Joanny często dotyczą tematów znanych od wielu lat a jak sięgam pamięciom ta Pani była zastępcą Prezydenta Miasta i wtedy tych problemów nie widziała lub twierdziła że ich rozwiązanie to nie taka prosta sprawa.Obecnie kiedy zbliżają się wybory nastąpiło cudowne olśnienie i wszystko można zrealizować?Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

  • ╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅╳̶̲̅

   Teraz, to już całkiem miasto będzie do doopy jak wygra ten typ.
   Przez 16 lat nic nie zrobił dla mieszkańców, więc teraz tym bardziej nic nie zrobi dla mieszkańców.
   Handel działeczkami pod dyktando deweloperów, to nie rządzenie.
   Sprzedać ziemię i zalać ją betonem, to każdy głupi potrafi . . .

  • A KIEDY WRESZCIE BĘDZIE DARMOWA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA DLA MIESZKAŃCÓW ??

 14. Mój głos też dostanie i mojej rodziny

 15. A mój głos dostanie

 16. Za wycinkę drzew oraz odejście z SLD mojego głosu nie dostanie. Panie Januszu. Czas na emeryturę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.