Strona główna / Lokalne / Gabriela i Małgosia z Nagrodami Prezydenta PRYMUS

Gabriela i Małgosia z Nagrodami Prezydenta PRYMUS

Gabriela Kasprowicz i Małgorzata Majewska to kolejne dwie absolwentki świnoujskich szkół, które otrzymały nagrody prezydenta miasta za wysokie wyniki w nauce na koniec minionego roku szkolnego. Pani Gabriela skończyła szkołę ze średnią 5,07, a pani Małgorzata – 4,9. Obie są absolwentkami Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży (dawna szkoła medyczna).

Gabriela Kasprowicz uzyskała dyplom technika obsługi turystycznej, a Małgorzata Majewska – technika ortopedy.

– Dziś dołączacie do grona ponad 40 młodych ludzi, uczniów, którzy zostali nagrodzeni Prymusem za wyniki w minionym roku szkolnym – powiedział wręczając statuetki prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz. – Serdecznie Wam gratuluję i życzę wszystkiego, co najlepsze w dorosłym życiu. Niech wam się wiedzie.

BIK UM Świnoujście

Na zdjęciu  Laureatki nagrody Prymus, ich mamy oraz (od lewej) Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, jego zastępca Paweł Sujka oraz przewodniczący komisji edukacji Rady Miasta Świnoujście Andrzej Staszyński.

Zobacz również

Skrajnie nieodpowiedzialny pracownik. Za to co zrobił, stanie przed sądem

Wielką odpowiedzialnością oraz czujnością wykazali się współpracownicy, którzy dostrzegli, że jeden z pracowników w zakładzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.