Strona główna / Lokalne / Velo Baltica. Pytali rowerzystów o ich nawyki

Velo Baltica. Pytali rowerzystów o ich nawyki

Przez dwa dni wśród rowerzystów przeprowadzone zostały ankiety rowerzystów dotyczące trasy rowerowej Velo Baltica (EuroVelo 10).

Ankiety wykonane zostały w ramach realizacji projektu „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji”.

Pytania dotyczyły m.in: celu podróży rowerowej, ilości noclegów, rodzaju zakwaterowania, ilości pieniędzy wydawanych na wycieczkach rowerowych, godzin podróży, ilości przejechanych kilometrów, punkt początkowy i końcowy podróży, wielkości grupy rowerowej, wieku, wypożyczania rowerów, rowerów elektrycznych, nawyków rowerowych, zadowolenia z podróży.

Zadanie zrealizowane zostało w ramach projektu: „Biking South Baltic! Promocja i rozwój Trasy Rowerowej Morza Bałtyckiego (EuroVelo 10) w Danii, Niemczech, Litwie, Polsce i Szwecji”, realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk.

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Powinni pytać prawdziwych rowerzystów z krwi i kości, a nie tych niedzielnych rowerowych leszczyków, co nie maja pojęcia o jeździe rowerem.

  2. Szacunek za takie skoordynowanie prac dla całego Urzędu Marszałkowskiego i samego Marszałka Geblewicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.