Strona główna / Lokalne / Wjechał w sygnalizator i uciekł

Wjechał w sygnalizator i uciekł

Policjanci szukają kierowcy ciemnozielonego samochodu, który w nocy z piątku na sobotę wjechał w uliczny sygnalizator, przewrócił go i uciekł.

Do zdarzenia doszło około godziny 3 w nocy. Kierujący samochodem osobowym wjechał na wysepkę na ulicy Grunwaldzkiej, przewrócił sygnalizator świetlny i odjechał. Na miejsce wezwano policję. Chociaż patrole przyjechały bardzo szybko, mężczyzna zdołał odjechać. Penetracja terenu za uszkodzonym samochodem także nie przyniosła rezultatu.

Wiadomo, że auto było osobowe i podróżowało nim więcej niż 2 osoby. Na miejscu kolizji znaleziono ciemnozielone odpryski lakieru. Jeśli uda się odnaleźć kierowcę, oprócz mandatu, będzie musiał także pokryć koszt naprawy uszkodzonego sygnalizatora.

Zobacz również

Z centrum miasta zniknie komin ciepłowni. Spółkę czeka przeprowadzka

Świnoujska ciepłownia – PEC zamierza przenieść przedsiębiorstwo poza ścisłe centrum miasta. Właśnie rozpoczęły się prace …

Jeden komentarz

  1. jeśli to był zielony opel to mijało nas takie auto w okolicy godziny 20 przy przejściu granicznym Garz. Jechali młodzi ludzie i prawie by nas rozjechali na poboczu gdzie szliśmy prawidłową stroną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.