Strona główna / Lokalne / Rozruszaj kości na plaży. Bezpłatne zajęcia sportowe

Rozruszaj kości na plaży. Bezpłatne zajęcia sportowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” przypomina, że do końca okresu kąpieliskowego, do 15 września, na plaży przy Centrum Ratowników, wejście od Powstańców Śląskich odbywają się bezpłatne zajęcia sportowe. Tradycyjnie o 12:00 ćwiczymy Fitness na plaży, natomiast zajęcia Stretchingu odbywają się o godzinie 17:00.

– We wrześniu o godzinie 12:00 prowadzimy zajęcia “zdrowy kręgosłup”. Program ćwiczeń polecany jest dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia te pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione – informuje Anna Kryszan.

Ponadto ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia.

– O godzinie 17:00 prowadzimy zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce – mówi Anna Kryszan.

Zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni służy  poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i powoduje jego rozruszanie.

Zajęcia prowadzi profesjonalna instruktorka.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.