Strona główna / Lokalne / Seniorzy będą wiedzieć jak uratować życie. Pomoże GAZ System

Seniorzy będą wiedzieć jak uratować życie. Pomoże GAZ System

Po wakacjach przyszedł czas na powrót do szkoły. Poza dziećmi i młodzieżą, naukę rozpoczęli także studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To właśnie oni we wrześniu będą szkoleni przez ratowników z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świnoujściu.

Jest to ostatni, IV etap projektu System Życia – pn. Bezpieczny Senior, który ratownicy realizują dzięki wsparciu firmy GAZ-SYSTEM. Podczas zajęć zostaną omówione zasady postępowania w przypadku nagłego zatrzymania krążenia, elementy resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a także prawidłowy sposób wezwania pomocy.

Celem projektu będzie zbudowanie pewności siebie wśród seniorów tak, aby w sytuacji zagrożenia życia mieli odwagę podjąć działania związane z ratowaniem ludzkiego życia. Na zakończenie szkolenia, każdy z uczestników otrzyma praktyczny upominek – breloczek z maseczką do sztucznej wentylacji, które udało się zakupić dzięki wsparciu firmy GAZ-SYSTEM.

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.