Strona główna / Lokalne / Piłkarski  weekend z udziałem drużyn AP Baltica Świnoujście przyniósł wiele emocji

Piłkarski  weekend z udziałem drużyn AP Baltica Świnoujście przyniósł wiele emocji

W sobotnie przedpołudnie Młodzicy ( rocznik 2006/07) AP Baltica rozegrali mecz 2 kolejki w ramach Terenowej Ligi Młodzika przeciwko drużynie Orła Mrzeżyno. Po bardzo dobrej grze podopieczni Trenera Piotra Wysockiego odnieśli przekonujące zwycięstwo 8:0.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych  AP Baltica była organizatorem turnieju Orlika Młodszego (rocznik 2009). W rywalizacji udział wzięły oprócz naszej drużyny, 2 zespoły Fali Międzyzdroje oraz zespół Floty Świnoujście. Na turniej nie dotarły drużyny Prawobrzeża Świnoujście oraz Iskry Golczewo. Padło wiele pięknych bramek, a cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze.

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej  kategorii wiekowej. Wszystko po to aby w rozgrywkach brali udział wszyscy Zawodnicy, a nie tylko Ci o największych predyspozycjach.

Wielkie podziękowania należą się Rodzicom naszych Zawodników którzy przygotowali pyszny poczęstunek, a także wielkie Podziękowania dla Pana Leszka Wagi za całodniową opiekę medyczną.

Również w sobotnie popołudnie, z tym że na wyjeździe, w turnieju ligowym wystąpiła nasza drużyna Orlika Starszego (rocznik 2008). Podopieczni Trenera Sebastiana Olszara rywalizowali z drużynami Fali Międzyzdroje, Jantara Dziwnów, a także drużyną gospodarzy, czyli Gryfa Kamień Pomorski.

Rywalizacja także przebiegła w sportowej atmosferze. Podobnie jak u Orlika Młodszego również w tej kat. wiekowej nie prowadzi się klasyfikacji wyników.

W niedzielne przedpołudnie byliśmy organizatorem ligowych turniejów Żaka  (rocznik 2010/11) oraz Skrzata (rocznik 2012/13), które równocześnie odbywały się na 2 połowach Stadionu Miejskiego OSIR w Świnoujściu. W rywalizacji oprócz naszych drużyn, udział wzięły drużyny Fali Międzyzdroje oraz Gryfa Kamień Pomorski. Na turniej nie dotarła za to drużyna Vinety Wolin.

Licznie zgromadzeni Rodzice naszych młodych piłkarzy mogli podziwiać w tym dniu wspaniałą grę, a także wiele pięknych bramek zdobytych przez naszych podopiecznych, jednak zgodnie z nowymi dyrektywami ZZPN nie prowadzono klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tych kategoriach wiekowych.

Wielkie podziękowania należą się Rodzicom naszych młodych piłkarzy za przygotowanie pysznego bufetu.

W tym samym czasie w Szczecinie, swój  mecz ligowy rozegrali nasi najstarsi piłkarze z rocznika 2004/05. Występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej ZZPN, czyli w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy nasz zespół przegrał po emocjonującym spotkaniu z Salosem 5:1.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Olaf Wojtkiewicz.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.