Strona główna / Lokalne / Pobyty i zabiegi w INTERFERIE Medical SPA za pół ceny

Pobyty i zabiegi w INTERFERIE Medical SPA za pół ceny

Czterogwiazdkowy hotel INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu dołączy do kolejnej ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Już 19 września specjalna jesienna oferta hotelu zostanie obniżona o 50% i będzie dostępna na stronie polskazobaczwiecej.pl.

Kampania „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” jest akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji turystycznej, dzięki której dwa razy w roku turyści mogą odkrywać najciekawsze zakątki Polski w najkorzystniejszych cenach. We wrześniu na stronie internetowej akcji pojawią się atrakcyjne, rabatowane oferty pobytowe, które będzie można zrealizować tylko w weekend 5-7 października.

– Ogólnopolska akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” to dla naszego hotelu kolejna świetna okazja do promocji turystyki leczniczej, turystyki SPA & Wellness i bogatej oferty kosmetologicznej, dostępnej w hotelowej Wyspie Thalgo. Dzięki kampanii, możemy zaoferować naszym gościom niezwykle korzystną ofertę pobytową, zabiegową i gastronomiczną z 50% rabatu od ceny podstawowej. Październikowa akcja będzie świetną okazją do poznania wszystkich zalet posezonowego wypoczynku w naszym hotelu, kiedy ruch turystyczny nad Bałtykiem jest zdecydowanie mniejszy niż w lipcu i sierpniu, a jesienna aura nadal sprzyja nadmorskiemu wypoczynkowi – mówi Barbara Słota, kierownik sprzedaży i marketingu  hotelu INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu.

W weekend 5-7 października, w hotelu INTERFERIE Medical SPA. O 50% rabatowane będą również zabiegi rehabilitacyjne i zabiegi SPA. Miłośnicy kuchni nadbałtyckiej, dań rybnych oraz dziczyzny, będą mogli zjeść za połowę ceny w hotelowej restauracji BULAJ, która promuje filozofię slow food i bazuje wyłącznie na regionalnych produktach.

Rezerwacja oferty promocyjnej na pobyt w hotelu ruszy 19 września. Będzie ona dostępna na stronie polskazobaczwiecej.pl. Zabiegi rehabilitacyjne i spa będzie można zarezerwować z wyprzedzeniem pod numerami telefonu 91 381 25 36/5. Rezerwacje w restauracji BULAJ będą przyjmowane z kolei pod numerem tel. 91 381 25 11.

– Zachęcam wszystkich turystów i mieszkańców Świnoujścia do skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty hotelu INTERFERIE Medical SPA****. Zbliżająca się jesień do doskonały moment by zadbać o swoje zdrowie i urodę, przygotować ciało i skórę do mroźnej zimy oraz poznać wszystkie smaki wyśmienitej nadmorskiej kuchni – dodaje Barbara Słota.

Zbliżająca się, jesienna akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny” będzie piątą tego typu akcją, inicjowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

 

___

artykuł sponsorowany

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.