Strona główna / Lokalne / Pobił kompana od „kieliszka”. Polała się krew

Pobił kompana od „kieliszka”. Polała się krew

Wczoraj informowaliśmy o agresywnym mężczyźnie terroryzującym niektórych mieszkańców ul. Matejki i Konstytucji 3 Maja. W czwartek wieczorem ów osobnik pobił mężczyznę. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe.

Od kilku tygodni mężczyzna terroryzuje mieszkańców okolic ulicy Matejki oraz Konstytucji 3 Maja. Przesiaduje przed sklepami sprzedającymi alkohol i żebrze o pieniądze. Gdy udaje mu się zebrać środki na zakup trunku, udaje się na pobliskie ławki i tam urządza pijackie libacje w trakcie których ubliża wszystkim którzy znajdą się w jego pobliżu i grozi pobiciem.

Niektórzy okoliczni mieszkańcy boją się wychodzić z domu nie chcąc natrafić na agresywnego osobnika, który pozwala sobie na coraz więcej. Interwencje policji niewiele dają, osobnik uspokaja się na moment, a po ich odjeździe reaguje z podwójną agresją.

Zobacz również

Drużynowy tenis stołowy w ramach licealiady

W rywalizacji  o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Te menele się między sobą tłuką, a nie, że na ludzi napadają.

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A ja tamtędy chodzę i próbuję trafić na tego menela, ale On chyba gdzieś pod ziemię się zapadł, bo go nigdzie nie widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.