Strona główna / Lokalne / Pobił kompana od „kieliszka”. Polała się krew

Pobił kompana od „kieliszka”. Polała się krew

Wczoraj informowaliśmy o agresywnym mężczyźnie terroryzującym niektórych mieszkańców ul. Matejki i Konstytucji 3 Maja. W czwartek wieczorem ów osobnik pobił mężczyznę. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe.

Od kilku tygodni mężczyzna terroryzuje mieszkańców okolic ulicy Matejki oraz Konstytucji 3 Maja. Przesiaduje przed sklepami sprzedającymi alkohol i żebrze o pieniądze. Gdy udaje mu się zebrać środki na zakup trunku, udaje się na pobliskie ławki i tam urządza pijackie libacje w trakcie których ubliża wszystkim którzy znajdą się w jego pobliżu i grozi pobiciem.

Niektórzy okoliczni mieszkańcy boją się wychodzić z domu nie chcąc natrafić na agresywnego osobnika, który pozwala sobie na coraz więcej. Interwencje policji niewiele dają, osobnik uspokaja się na moment, a po ich odjeździe reaguje z podwójną agresją.

Zobacz również

Przeczytaj i pomyśl. Sami sobie śmiecimy

Funkcjonariusze Straży Miejskiej niemal codziennie dostają zgłoszenia lub sami natrafiają podczas patroli na leżące przed …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Te menele się między sobą tłuką, a nie, że na ludzi napadają.

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A ja tamtędy chodzę i próbuję trafić na tego menela, ale On chyba gdzieś pod ziemię się zapadł, bo go nigdzie nie widać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.