Strona główna / Lokalne / Historyczny moment! Tego dnia bądźmy wszyscy razem! Zobacz film

Historyczny moment! Tego dnia bądźmy wszyscy razem! Zobacz film

Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz zaprasza wszystkich mieszkańców na huczny festyn! Z okazji podpisania umowy na budowę tunelu pod Świną, na placu Wolności zostanie zorganizowana wielka impreza. – Uczcijmy wspólnie ten dzień, to wydarzenie. Bądźmy razem – zachęca prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

W najbliższy poniedziałek 17 września 2018 r. o godzinie 10.00 w sali Hotelu Radisson Blu nastąpi podpisanie umowy na „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” pomiędzy wykonawcą projektu i robót budowlanych – konsorcjum firm Porr SA (lider konsorcjum), Porr Bau GmbH (Austria), Gülermak Agir Sanayi Insaat ve Taahhüt AS (Turcja) oraz Energopol Szczecin SA, Inżynierem Kontraktu – konsorcjum Sweco Consulting z Poznania (Iider konsorcjum), Sweco GmbH z Bremy i Lafrentz Polska z Poznania a Miastem Świnoujście, które będzie reprezentował Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.

Po części oficjalnej, o godzinie 17.00, na placu Wolności rozpocznie się festyn, na który zapraszamy Mieszkańców i Gości. Będą m.in. pokazy dronów, duża atrakcji dla najmłodszych oraz koncerty: Orkiestry Wojskowej oraz zespołów Specyficzni, Loka i Red Lips.

– Podpisanie umowy na budowę tunelu, to wyjątkowe, historyczne wydarzenie dla naszego miasta, dla nas świnoujścian. Czekaliśmy na to tyle lat – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Zapraszam w poniedziałek na plac Wolności. Uczcijmy wspólnie ten dzień, to wydarzenie. Bądźmy razem.

Zobacz również

Poczuj wiosnę na zewnątrz i od środka – wybierz pakiet wiosennych badań

Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA do 10 czerwca 2022 roku zapraszają do skorzystania z pakietów badań w …

3 komentarze

  1. Wspaniala wiadomosc….

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Kiełbas wyborcza…

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A będzie rosati?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.