Strona główna / Lokalne / Znamy nazwiska pierwszych kandydatów na radnych Świnoujścia

Znamy nazwiska pierwszych kandydatów na radnych Świnoujścia

Są już nazwiska pierwszych oficjalnie zarejestrowanych kandydatów na radnych do rady miasta w Świnoujściu. Na listach podajemy nazwiska radnych KWW Janusza Żmurkiewicza, Komitetu Wyborczego PO .Nowoczesna Koalicja Obywatelska, Komitetu Wyborczego Grupa Morska Cała Naprzód oraz SLD Lewica Razem. Wśród list brakuje jeszcze kandydatów na radnych Komitetu Wyborczego PiS (przyp. red. PKW w dniu publikacji artykułu nie opublikowała jeszcze nazwisk).

OKRĘG NR 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

  1. SUJKA Paweł
  2. NIEWIAROWSKI Marek Jan
  3. ZDYBEL Aneta
  4. SZCZUCKA Kamilla Agnieszka
  5. SZABLEWSKI Bartłomiej Roman
  6. MYŚLIWIEC Ludwika Grażyna
  7. OSIKOWSKA Wiesława Bogumiła
  8. ORDON Piotr
  9. LEBDOWICZ Andrzej Jan

KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

  1. KONKOLEWSKA Dorota Teresa
  2. MIKULSKA Dorota Urszula
  3. ADRANOWSKI Bartosz Jerzy
  4. NOWACZKIEWICZ Dagmara Ewa
  5. KUBICKI Andrzej Jacek
  6. KAMIŃSKI Krzysztof Jacenty
  7. KOŚMIDER Krystian Kamil
  8. RACHTAN Agnieszka
  9. PALEWSKI Piotr Zygmunt

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. ŚLIWIŃSKI Dariusz Czesław
  2. JABŁOŃSKA Elżbieta
  3. KĘDZIERSKI Grzegorz Paweł
  4. FOGT-BUSLER Iwona
  5. CZOBODZIŃSKI Jerzy
  6. KOZŁOWSKA Katarzyna
  7. HERMAN Mieczysław Zygmunt
  8. PAWLICZEK-GĄSKA Alaksandra Dorota
  9. MILLER Krzysztof Marek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. AGATOWSKA Joanna Monika
  2. CIEŚLA Honorota Barbara
  3. RACHUTA Robert Jerzy
  4. BARTKOWIAK Stanisław Edward
  5. JANUSZEWSKI Szczepan Jan
  6. KLUCZEWICZ Ewelina Urszula
  7. KRYŃ Andrzej Jacek
  8. LEWA Łukasz Patryk
  9. UTTENDORF Lidia Krystyna

OKRĘG 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

  1. MICHALSKA Barbara
  2. KOSS Grzegorz Piotr
  3. ILCZUK Magdalena Anna
  4. PYCLIK Kamil Paweł
  5. WITOMSKI Daniel Piotr
  6. MECHŁO Ewa
  7. MAZURYK Paweł Franciszek
  8. KOŁODZIŃSKA-SERAFIN Aneta Małgorzata
  9. ŻMURKIEWICZ Janusz

KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

  1. JANTA-LIPIŃSKI Kamil
  2. STAWICKA Aneta
  3. JELONEK Michał Maksymilian
  4. MILEWSKI Krzysztof Piotr
  5. ŁAWIŃSKA Jolanta Maria
  6. BOHDZIEWICZ Alicja Hipolita
  7. WITKOWSKA Marta Justyna
  8. STANISZEWSKI Damian
  9.  SPECJALSKI Jarosław Bogusław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. GÓRECZNY Wiesław Stanisław
  2. BOROWSKI Jan Marek
  3. ROMAŃSKA Karolina Genowefa
  4. MACIEJEWSKI Lesław
  5. GAWLE Łukasz Zbigniew
  6. WARWAS Agata
  7. WASITA Anna
  8. WASILEWSKA Agnieszka Barbara
  9. BIELSKI Dariusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. WŁODARCZYK Jarosław Cezary
  2. SZPYTKO Krzysztof Piotr
  3. PRZYBYLSKI Krzysztof
  4. GŁADZIK-GOGOL Joanna
  5. KASTRAU Beata Dorota
  6. KUDELA Wiesława Urszula
  7. MITAS Elżbieta Danuta
  8. TAŃSKI Tadeusz
  9. WOJTKIEWICZ Patryk Oskar

OKRĘG NR 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ŻMURKIEWICZA

  1. KOWALSKI Leon Ryszard
  2. ANTCZAK Jacek Marek
  3. STECYK Anna Katarzyna
  4. JĘDRZEJAK Malwina
  5. ROJCZYK Joanna Magdalena
  6. JASIAKIEWICZ Maciej Antoni
  7. SIDORCZUK Jolanta
  8. PAŹDZIERSKA Elżbieta Halina
  9. MIECZNIK Robert Kazimierz

KOMITET WYBORCZY GRUPA MORSKA – CAŁA NAPRZÓD

  1. NOWICKI Sławomir Stanisław
  2. TOSNOWIEC Grażyna Wanda
  3. MARSZAŁEK Sylwia
  4. HYŻOWIECKI Henryk
  5. SZYMAŃSKI Olaf Aleksander
  6. BARCZAK Jerzy Mieczysław
  7. MERCHELSKI Zdzisław
  8. BARTOSZEWSKA Edyta Barbara
  9. SOŁOWIŃSKA Ewa Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. WAGA Leszek Antoni
  2. DUSZA Agnieszka Anastazja
  3. KŁAPUT Jerzy Tadeusz
  4. PIASECKI Jerzy
  5. CZAJKA Karolina Anna
  6. TREMBOWSKI Edmund
  7. SARAN Aneta Elżbieta
  8. HERMAN Małgorzata Krystyna
  9. MISZTOFT Mariusz Paweł

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  1. TETERYCZ Ryszard Mieczysław
  2. WITKOWSKI Przemysław Jakub
  3. TRYDEŃSKI Adrian
  4. GABRYSIAK Mirosława Ewa
  5. GRUDZIŃSKA Dorota Hanna
  6. KACZMAREK Agnieszka Magdalena
  7. KOZŁOWSKI Mirosław Wiesław
  8. ZUŻAŁEK Sławomira Katarzyna
  9. ŻUCHOWICZ Adam Jarosław

 

 

 

 

Zobacz również

Pierwsze przęsło nowej estakady na terminalu promowym w Świnoujściu już jest

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA modernizuje terminal promowy w Świnoujściu przystosowując go do …

Jeden komentarz

  1. świnoujskie info jak zawsze najszybsze gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.