Strona główna / Lokalne / Jesienny 116. parkrun. Natalia i Mikołaj byli najszybsi

Jesienny 116. parkrun. Natalia i Mikołaj byli najszybsi

Typowo jesienna aura przywitała dzisiaj uczestników porannego biegu organizowanego przez zespół parkrun Świnoujście. Była to już 116 odsłona pięciokilometrowego biegu alejkami Parku Zdrojowego.

Na linii startu stanęło dzisiaj 65 zawodników z czego 28 osób to były panie, a 37 to panowie. O profesjonalną rozgrzewkę przed startem zadbał trener LA Janusz WALKOWIAK, dzięki czemu nikt nie doznał dzisiaj żadnego uszczerbku na zdrowiu. Gdy już wszyscy stanęli na linii startu na prośbę koordynatora uczczono minutą ciszy niedawno zmarłego kolegę ze sportowych ścieżek i stadionów, kajakarza (wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski), popularyzatora biegania Jerzego OCHOTĘ – żegnaj i biegaj dalej już po innych ścieżkach.
Następnie zawodnicy ruszyli do biegu, w którym najlepszą kondycją i formą wśród pań popisały się Natalia KĘDZIORA, Sandra LAUDIEN oraz Monika MURAWSKA. W gronie panów niedoścignieni byli Mikołaj ANTKOWIAK, Przemysław STEFAŃCZYK i Adam GAJEWSKI. Zwycięzcom gratulujemy wyników, a pozostałym uczestnikom gratulujemy wytrwałości i ukończenia biegu. Więcej informacji o rezultatach i osiągnięciach na:
http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/
Gorące i serdeczne podziękowania należą się także naszym wolontariuszom, bez których nie mogłyby się odbywać nasze biegi a było ich dzisiaj 13 – wielkie dzięki. Tradycyjne podziękowania należą się także naszym stałym partnerom – Hotelowi „Trzy Wyspy”, Uzdrowisku Świnoujście S.A. oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu “HOL” za wsparcie i zabezpieczenie biegów w wodę i słodycze dla zawodników.
A za tydzień znów pobiegamy. Zatem już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na darmowe biegi z pomiarem czasu po parkowych alejkach. 117 parkrun Świnoujście zaprasza – naprawdę warto rozpocząć dzień aktywnie. Do zobaczenia w parku.  (tekst: 
Zbigniew Kosel)

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.